Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GoodLike vs. Gyakorikérdések...

GoodLike vs. Gyakorikérdések - mire volt ez jó? Már ezt az oldalt is, célkeresztbe vette?

Figyelt kérdés

Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=o_qFfjDDrsM

Látom, nem több, mint egy unatkozó 16 éves, aki alig pár éve, rátelepedett a Youtube-ra. Alig pár feliratkozója van és emiatt teszi az eszét.



2014. júl. 15. 14:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(remélem azért, veszitek az iróniát).
2014. júl. 15. 15:00
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Mi van, kicsi volt a nézettség és jöttél ide terjeszteni?
2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 2xSü ***** válasza:
71%

Nem ezt az oldalt, mint honlapot vette „célkeresztbe”, hanem az oldal kérdezőit és válaszolóit. Azért ez lényegi különbség. Illetve ehhez fűzött kommentárt. Megteheti. Szíve joga, törvényes joga.


A Youtube az a hely, ahova az emberek tölthetnek fel videókat, illetve nézhetnek videókat. Ha valaki olyan dolgot tölt fel, ami másokat érdekel, akkor azt nézni fogják. Ami nem érdekel másokat, azt nem fogják nézni. Ami az egyik embernek tetszik, a másiknak nem. Persze a véleményét nyugodtan elmondhatja, akár saját Youtube videóban, akár kommentként az adott Youtube videó alatt. Ha a videó feltöltőjét nem érdekli a mások véleménye, akkor meg a saját videói alatt ki tudja kapcsolni a kommentálást.


Szóval mi a gond? Egy youtube videós rákeresett a saját nevére a GYK-n. Ott olyan dolgot tapasztalt, amiről úgy gondolta elmondja a véleményét. Ezt meg is tette egy videó formájában. Mi a gondod ezzel? Nem tetszik? Nekem sem tetszenek az ilyen videók, így fogom magam, és nem nézem meg őket. Ha összefutok eggyel, pl. egy ilyen kérdés nyomán, akkor esetleg megnézem, de ennyi. Nekem nem az a műfajom, amit ez a srác csinál. Nem iratkozom fel rá, nem nézem meg a többit és ennyi. Ha nagyon olyan dolgot hoz szembe a net, amiről szükségét érzem majd leírni a véleményemet, akkor majd leírom. De elég fura, ha valaki emiatt kitesz egy harmadik médián – gyakorikerdesek.hu – egy kérdést. Ha neked nem tetszik, miért foglalkoztat ennyire a dolog? Ha foglalkoztat, akkor miért nem az adott videó alatt írsz kommentet?


> nem több, mint egy unatkozó 16 éves


A legtöbb Youtube videós ilyen. Van azért mindenkinek valami hiányossága is, meg erénye is. Pl. a srác egész jó minőségű videót csinál. Meg tud normális egybefüggő mondatokat fogalmazni, ami már nagy szó. Itt-ott még vicces is. Van akiknek ennyi bőven elég.


> rátelepedett a Youtube


Hogy lehet rátelepedni a Youtube-ra? Normális esetben egy videósnak azért van sok feliratkozója, mert tetszik a legtöbb embernek az, amit csinál. Ha neked nem, az egy dolog. Persze rövidtávon lehet trükközni, de ekkora mértékben nem. Igen, amit ő csinál, az úgy tűnik sok embernek tetszik. Ha ez a Youtube-ra való „rátelepedés”, akkor ha ragaszkodsz hozzá, hívd így.


> Alig pár feliratkozója van és emiatt teszi az eszét.


133 295 feliratkozója van jelenleg. Azért az nem rossz. A DumaRagunak is „csak” 181 726 van. Siriuséknak is „csak” 169 606 feliratkozója van. Én ezt aligha tudnám „alig pár”-nak hívni.

2014. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2xSü: köszönöm a választ, de a kérdésem, ugyanúgy irónia.

Én is tudom, ki GoodLike.

2014. júl. 15. 16:37
 5/18 2xSü ***** válasza:
65%
Jó, akkor mi a kérdésed, vagy mit szeretnél?
2014. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
45%
Szerintem ennek semmi értelme, névtelenül ,,oltogatni" mindenki tud,(nyugodtan írhatod, hogy én meg névtelenül ugatni tudok, nem izgat), és ha 16 évesen nagy közönségre tett szert, akkor mi van? Örülnék, ha készítene egy másik Gyakorikérdések videót, és ez is benne lenne...Nem, nem az én válaszom, miatt, hogy benne legyek én is hanem, hogy jól kiröhögjön! Szerintem vicces, és közlöm, hogy nem csak egy ,,14évesvokésdumálokosztkész" ember volnék, hanem egy értelmes(nem én mondtam)élőlény, akit idegesítenek ezek a kérdések... Ennyi lett volna!(Bocs, ha megsértettelek!)
2014. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg, de látom, te sem veszed az iróniát.

Én, úgyszólván az ellentábort figuráztam ki ezzel. Ott szoktak megjelenni ilyen jellegü kommentek.

2014. júl. 17. 10:54
 8/18 anonim válasza:
50%
ne haragudj kedves Kérdező, de egyáltalán nem értelek, és azt sem, hogy ennek most mi is volt az értelme.:)
2014. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 8: GoodLike és a hozzá hasonló Youtube-s, szokott ilyen jellegű "kritikákat" kapni (ami igazából, csak esztelen beszólás).

Tudom, hogy a hírnévnek is megvan az ára és a kritikákat, a helyükön kell kezelni, de a beszólogatások, már mást jelentnek (mert aki, csak úgy, beszól, trollkodik, az nem tudja, hogy mi a kritika).

Az ilyen, esztelen beszólogatókra gondoltam, az előző kommentemre, amikor az ellentáboráról írtam.

2014. júl. 18. 00:20
 10/18 geri2045 válasza:
0%

Szerintem meg nem azért jött ide hanem csak kíváncsi hogy milyen itt a helyzet..

És szerintem nem 16 éves hanem 18 körül és és nem pár feliratkozója van hanem esetleg ezt kiegészíteni pár ezer feliratkozója..

Köszöntem cső !

2014. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!