Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a motoromnak,...

Mi lehet a baja a motoromnak, hogya beinditom beindul szép az alapjárat húzom a gázt pörög a kerék (sztenderen) leveszem a sztenderről ráülök húzom a gázt és nem megy a motor? (62kg vagyok)

Figyelt kérdés
Suzuki eco babetta

2014. júl. 15. 16:44
 1/3 anonim válasza:
Gondolom oylan hangot ad ki mintha befulladna. Nézd meg a gyertyának az érintkezoit nincsenek e tul kozel vagy messze egymáshoz,esetleg benzin csere, probald kicsit reszletesebben leíri. Szívesen segítek, go-ztam már motort ugyhogy ertek hozzá.
2014. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából túl pörög és nem megy . A motor megy de nem tudok elindulni.Igyan ez történik ha túl melegszik mivel ezt nem mindig csinálja.
2014. júl. 16. 08:23
 3/3 Elewen válasza:
Valószínüleg csúszik a kuplung de nem vagyok benne biztos én is ezen problémával kűzködök....
2014. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!