Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy professional prs6500...

Van egy professional prs6500 nevű láncfűrészem ami néha beindul, de akkor is lefullad, VAGY nagyon gyorsan pörög. Valami tanácsot tudnátok adni, hogy a karbinak mi lehet a baja, vagy mit és hogyan takarítsak ki?

Figyelt kérdés

#takarítás #láncfűrész #alapjárat állítás
2013. okt. 4. 20:30
 1/6 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Először nézd meg nem akadt-e be a szívatód,mert elképzelhető hogy sok a bejútó benzin!
2013. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a gázbowden-huzal akad és mindig max-on van,vagy a pillangószelep a karbiban akad,vagy a légszűrő totál eltömődött,vagy valami más.
2013. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a gázzal és a szívatóval van gond,mintha túl magas lenne az alapjárat,ha leszedem a karbi alját akkor nagy a baj?
2013. okt. 7. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
És erő van-e benne miközben pörög? Mert lehet súlyos kompresszió hiány is.
2013. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van benne erő
2013. okt. 12. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Ranger Usa 65 Típusu géppel volt hasonló gond-ami szerintem totál ugyan az mint a te géped csak más matricával-az olajpumpa alatti szimmering ferdén állt benne, helyére ütögettem és a gép meggyógyult.
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!