Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egyáltalán itt olyan...

Van egyáltalán itt olyan ember, aki szereti a hazáját? Aki nem akar külföldre menni és büszke arra, hogy magyar?

Figyelt kérdés

Én igazi hazafinak vallom magam és a mai napig elsírom magam, ha az Olimpián megszólal a himnusz. mindenki azt mondja, hogy kimegy külföldre, mert szar az ország.Nem vagyok gazdag, de én meg is halnék a hazámért, ha megtámadnák esetleg egy háborúban.

Van még ilyen ember, vagy mindenki mentené a tyúxaros életét?


2010. jan. 8. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Hahó, én itt vagyok. :)Én büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem. Eszem ágában sincs külföldre menni, esetleg kirándulni, de inkább itthon dologzok. Nem adom fel opitmista vagyok, lesz ez még jobb minekünk fiataloknak kell ezért tennük.

Üdv :)

(Ja. amúgy csóró falusi vagyok, nyáron napszámba járok, évközben meg egyetemre)

2010. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
én menteném a "tyúkxaros" életemet
2010. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

de attól még szeretem a hazám


15:45 voltam

2010. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretem a hazámat de szivesen kimennék külföldre ha lenne lehetőségem

21/f

2010. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

én nem akkarok kőgazad lenni és villával forgatni a pénzt a padláson :D:D:D , nekem elég ha van egy tisztességes munkám, tisztességes keresettel amiből eltudom tartani majd a családom amikor lesz és persze rendesen normális körülmények között fel tudom őket nevelni, és még egy kicsit félre is tudok tenni


első kommentelő voltam

2010. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Én is szeretem. Nem tervezem, hogy kimegyek bármikor is külföldre mennék hosszútávra. Engem a honvágy már 2 hét után is macerál. A tyúkszaros életem viszont nem hinném, hogy mentené bármilyen módon is. Inkább a gyerekem életét próbálnám elsősorban menteni.
2010. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem a hazámat.. de nem tudom.. szerintem nem sokan maradnának ha anyagilag nincsenek rendben.. Én pedig lássuk be.. nem vagyok egy okos ember.
2010. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
idealista vagy. Sajnos ez a "haza" minimális lehetőségeket sem ad. Nem hősi halottak országa ez (na annak sincs értelme ám) hanem a kizsigerelt, kihasznált, boldogtalan tömegeké. Mit tudnék rajta szeretni?
2010. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nagyon szép és nemes érzelmek.Nekem nincsenek ilyeneim, én inkább sajnálom, hogy ide születtem. Nagyon is.De a sors valamiért, mégis csak ide küldött engem.
2010. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem a hazámat, örökre sosem hagynám el, mondjuk én a városomat sem. :)

Hogy meghalnék-e érte, nem tudom. Most könnyen mondhatnám, hogy igen, de ha egy háború közepébe csöppennék, lehet átgondolnám még egyszer

24/L

2010. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!