Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert akarnak totál ki készíte...

Miert akarnak totál ki készíteni az emberek?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom hogy az autók amik elmennek mellettem ki szívják az agyam lebutitanak es fel idegesitenek.

Ugy gondolom mindez öreg apámtól származik aki folyton basztat hogy illeszkedjek be csináljam azt amit nemtom hány millió ember a földön.

Neki csak egyfajta élet létezik. Mindig azt hajtogatja hogy normális .. Neki az a normális ha minden napja ugyanolyan mert nem turi a változást. Es engem betegeznek le mikor elmondom hogy ez van. Olyan pitiáner dolgokat forgatnak hogy kiidegelnek vele. Mindig csak a hasukra gondolnak hogy mit egyenek .


2014. júl. 15. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Idebutitja nekem az embereket gúzsba köt a remegő energiáival
2014. júl. 16. 00:19
 2/2 A kérdező kommentje:
Miert idegesitenek direkt ezt nem birom tovább
2014. júl. 16. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!