Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kreativ emberek, figyelem! A...

Kreativ emberek, figyelem! A pal utcai fiuk cimu regenybol ossze kell allitanunk egy ujsagot (8. osztaly). Irjatok otleteket, mi legyen benne, legyszi. Kell kesziteni egy interjut valamelyik szereplovel, kikkel legyen megirva, es mi legyen a temaja?

Figyelt kérdés
Koszi a segiteseget. surgos lenne. jo lenne, ha vicces lenne az ujsag tartalma. ja, es mi legyen az ujsag cime, kell kapcsolodjon a pal utcai fiukhoz.

2013. szept. 19. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Üveggolyó cserebere rovat

A gittrágás titkai

2013. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jo otletek. meg valami legyszi. minden ertelmes valaszolot felpontozok (100%ra)
2013. szept. 19. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:

A címe lehetne mondjuk Grund Híradó vagy valami ilyesmi. Interjút meg a Gittegylet elnökével készítsetek (rég olvastam a könyvet, most séróból nem tudom, ki volt az).

Kérdezzétek meg tőle, hogy mi a Gittegylet, hogy működik, kinek mi a dolga benne, honnan szerzik a gittet stb.

Lehetne egy bűnügyi rovat, amiben leírhatnátok az einstandos sztorit.

Így hirtelenjében ennyi jutott eszembe.

2013. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne benne mondjuk hirdetéses rovat is, pl. ilyenekkel: Latin házi feladatomat cserélném apróbb üveggolyókra.
2013. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom .meg valami? fontos lenne
2013. szept. 20. 14:05
 6/8 A kérdező kommentje:
legyszives! segitsetek, jegyre megy!!
2013. szept. 23. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne szavazás is, mondjuk, hogy ki szerint zsíros XY (már nem emlékszem) sapija, el lehet küldeni, és majd kisorsolnak egy nyertest.(Persze üveggolyó a nyeremény.) Aztán lehet olyan is, amilyen a Blikkben szokott lenni: megszavazzák a nap "sztárját", emberét, meg ugyanígy megszavazzák a nap "vesztesét" is. (Mivel, gondolom, csak egy "újság" kell, szerintem lehetne a vesztes Ács Feri, s nyertes meg Nemecsek. De ez csak tanács.)

Sok sikert! (Utolsó voltam)

2013. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretnem elcserelni valamelyik konyvemet erre a konyvre. ha meg aktualis, akkor legyszi ird le a felteteleidet. koszi :)
2013. dec. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!