Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyennek képzelitek el az...

Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés
Mindenki a saját izlése szerint persze.
2010. jan. 8. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nekem ilyen "lenne" az álomhapsim: kék szemű, izmos, jóképű, mosolygós, cuki :), nem cigizik, szereti az állatokat és a gyerekeket, szeressen, de a legfontosabb h tudjon megnevettetni! :D
2010. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na és ha az álompasi alkoholizál? :D
2010. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de az álom pasidat te alkotod meg szal ha nem akarod nem alkoholizál XD Tom h hülyeség de kivi vok másoknak milyen az álompasi :D
2010. jan. 8. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a tipikus "szőke herceg, fehér lovon" jön be! XD Tudom h hülyeség, de ez van...
2010. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nincs :D Nem vágyok álompasira, mindenkit elfogadok a hibáival egyutt... Amúgy meg számomra tobbet ér egy jó barátság mint egy ideiglenes szerelem..
2010. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a veszélyes alakokat... tudod a ROSSZ FIÚKAT! Mondhatom magamról h én jó kislány vagyok, lehet ezért is jönnek be a szabályszegő, izmos, helyes, de legfőképpen ROSSZ ROSSZ ROSSZ ROSSZ pasik! :D Valahogy engem csak azok vonzanak...
2010. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha létezne az én álompasim akkor ő ilyen lenne :

Hosszú hullámos barna haja, kék szeme, izmos szépen lebarnult teste lenne. Metált hallgatna. Őrölten szeretne.Na meg vicces is de ha kell komoly. Sokoldalú.

:D Meg még sorolhatnám ,de ilyen nem létezik ...

2010. jan. 8. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Na vazz, akkor ha megtalálod, osztozzunk má'!:DD Hosszú haj, kék szem, vicces, sokoldalú, izmos metálarc, óóóigen, nyamika. Valahol tutira létezik, szóval... Keresni kell. :)))

18/L

2010. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem: eszméletlen elvont kinézetű. Az a típus, akire az emberek 95 %-a azt mondja, hogy szörnyű, de a maradék 5 % egyből beleszeret. Fekete félhosszú haj, csontos, karakteres arc, első látásra kicsit bunkó, de ha jobban megismered nagyon értelmes. Tud meglepetéseket okozni. Ritkán mutatja ki hogy szeret de akkor igazán. Sötétkék szeme van, 180 cm fölött van, kicsit vékony testalkatú.

Valamilyen hangszeren játszik vagy énekel. Feszülős farmert hord. ERŐS KISUGÁRZÁSa van, kicsit művészlélek. Azt hiszem, ilyen lenne a másik felem:)

2010. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én álompasim: magas (190cm),vékony,de izmos (kocka has,szépen kidolgozott hát,bicepsz).Sötétbarna boci szemek,sötétbarna haj,a hossza mind1,de nem vasalt.Nem az a tipikus divat ember,inkább sportos.Rockot/metalt hallgat. Imád engem,van humora,kedves,szertő,figyelmes,de mégsem papucs.
2010. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!