Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-17 közötti szingli lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 közötti szingli lányok! Milyennek képzelitek, az álompasit? Belső értékekre, és egyebekre vagyok kiváncsi, nem kinézetre. KOrt, nemet írjatok

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Az az elszomorító igazság, hogy ebben a korban csak a külső számít, aminek tömérdek oka van.
2009. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
a legfontosabb: legyen intelligens és magas! ezen kívül plusz pont, ha kedves, ha jó a humora, ha hűséges, ha megbizható és mindenképpen szeressen:) 17/L
2009. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Hm. Én 17/L vagyok és nálam egyáltalán nem csak a külső számít. Most szerelmes vagyok egy fiúba, és egyáltalán nem ő a leghelyesebb pasi, de nem is csúnya, csak átlagos.

Számomra ezek a legfontosabb:

1. tudjak vele beszélgetni (sok fiúval ebben a korban még nem igazán lehet komoly dolgokról beszélgetni...)

2. legyen hűséges, de legalábbis őszinte... ha valami hibát követ el legyen benne annyi, hogy el is meri mondani

3. jó társaság legyen, érezzük jól magunkat ha együtt vagyunk

Hát, kb. ennyi a többi az úgyis az illető személyiségétől függ.

2009. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amint az első választ elolvastam, káromkodtam egy nagyon. Tudom, nem szép dolog, de kiakadtam.

Egyébként az "álompasi": szeret engem; fel tud vidítani, ha rossz kedvem van; őszinte hozzám; lehet vele beszélgetni komolyabb témákról is; intelligens (igen ez is fontos); aki mellett még a csend sem kínos.

17L

2009. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már megtaláltam.Helyes,kedves,cuki,nagyon aranyos... imádom 16éves vagyok lány vagyok
2009. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szerintem nagyon is számít a külső, természetesen a belső is, mondjuk legyen okos, inteligens ööö... most így nem tudok többet írni, nekem ez a legfontosabb, mert ebbe majdnem minden benne van.

17/L

2009. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

legyen :

-wicces,

-intelligens, de ne túl okos:D

-megbízható... akire mindig lehet számítani

-legyen domináns:),fitogtassa a férfi miwoltát

-lehessen wele beszélgetni..

-cuki, ari édibédi, cukorborsó és egyéb nyálgép szöweg..

-és minden pozitíw jó tulajdonsággal legyen felruházwa..:$

de én inkább a bunkó-(.. "kitérdekel...hagyjámá")-jópasikra bukok.. akikkel lehet weszekedni.. +kibékülni..:P és nincsenek hasraeswe tőlem..^^

2009. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
utolsó woltam 17/L épp benne wagyok még a limitbe
2009. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17/L vagyok


1: lehessen vele beszélgetni

2: meg tudjon nevettetni

3: ne adja tovább SENKINEK a titkaimat

2009. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia

1. válaszolótól kéárdem mi az hogy legyen magas??????????????:D

sztem naon fontos témnyező h magas legyen:D:D

amugy pedig ne kersed magadba az álompasit ne akarj megfelelni mindenkinek add magad s hidd el lesz olyan lány aki szeretni fog:)


kislevusz 19( álompasi vagyok) ;)

2009. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!