Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én egy 14 éves lány vagyok...

én egy 14 éves lány vagyok nekem már három éve nő a cicim és 2 éve van fehér folyásom de nekem még mindig nem jött meg szerintetek hány hónapot kell várnom? Minden értelmes választ elfogadok

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem négy évvel azután jött meg, hogy elkezdett nőni a mellem, 15 és fél voltam. Nekem volt régóta folyásom. Nagyban függhet attól is, hogy pl anyukádnak, vagy mamádnak mikor jött meg. Nálunk mindenki ilyen későn érő típus volt, ezért számítottam rá, hogy nekem is későn jön majd meg. Ha nem tabu nálatok ilyenről beszélni, akkor kérdez meg erről anyukádat. Amúgy én a helyedben örülnék, hogy nem jött még meg. Hidd el később te is ezt fogod kívánni. Élvezd ki, míg bátran mehetsz strandra, amikor csak akarsz. :D Annyit zárójelben megjegyzek, hogy akkor kell aggódni ha legkésőbb 17 éves korodig nem jön meg, mert akkor hormongondok állhatnak a háttérben.
2014. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!