Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Intel integrált...

Shadow087 kérdése:

Van egy Intel integrált vga-m, és win xp alatt minden rendben ment vele. Quake 3 játékot is tudtam tolni rajta, de miután feltelepítettem a Win 7 64 bites op rendszert, egyszer csak fehér, vagy szürke háttér fogadott, valaki valami értelmes választ?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam amit csak lehetett, de ugyanúgy fehér, vagy szürke a háttér. Hang az van, de kép az nulla. Várom a válaszokat. A VGA Intel GMA 3000. Az Intel accelerator driver is fel van pakolva. Lehet hogy egyszerűbb lesz vásárolni egy normális VIDEÓKÁRTYÁT. :D

2012. okt. 22. 20:00
1 2
 1/11 The Nuke ***** válasza:
47%

Hát ha a megfelelő driver van fent, akkor már semmit nem tudsz vele csinálni.


Csak azt, amit írtál. Új, normális kártyát kell venned, mert az egyébként semmirevaló. :)


Okos döntés volt, hogy áttértél az xpről a 7re.

2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem rakd vissza az xp-t amíg nem lesz rendes vga-d
2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ami van integrált vga a gépedben nem éppen win7-re lett fejlesztve aquake 3 sem jó win7-hez rakd vissza az xp-t amig nincs új videó kártád ha meg quake 3-al szeretnél játszani mindenkép maradj xp-n csak azon lesz kompatibilis :D
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tamasoft ***** válasza:
Egy VGA miatt kár XP-re visszatérni. Inkább előre fejlessz.
2012. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz is. Szarok erre a pocsék VGA-nak nevezett akármire, inkább szerzek egy normális PCI-e karit. :D Azért köszönöm a segítő válaszokat. Ha már itt tartunk. Van valamelyikőtöknek eladó, normális videókártyája? :D
2012. okt. 22. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincsen ..:D am kb mien a géped procid esetleg ,tápod?
2012. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy DELL optiplex 745 gépem van. 2x3000 mhz Intel Dual core proci, 2 GB DDR2 memória. 1 PCI express, és 2 AGP foglalat van benne. Nos, a DELL -ék, kitesznek magukért. Ez a gép olyan halk, mint egy noti. :D
2012. okt. 22. 20:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Már csak egy bivaly videókártyát kell szereznem. :)
2012. okt. 22. 20:27
 9/11 kukori17 válasza:
# 3/8 jó hülye vagy a gépekhez mit ne mondjak win 7 en ugyan ugy lehet játszani quake 3 ..és stb xp játékokkal azért van az a kompatibilitás beállítás gomb :D lol
2013. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tamasoft ***** válasza:
Te meg egy igazi TROLL vagy, még ha kicsit igazad is van! ;-)
2013. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!