Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek baj hogy...

Lányok szerintetek baj hogy egy pasi magas? Most leszek 16 éves és már 194 cm vaok bevallom már nem szeretnék nőlni nagyobra mit mondtok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj hogy magas vagy :-)

Mindenféleképpen magasabb lányokat hódíts meg :-)

2010. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas fiúkat... :) De csak akkor ha nem olyan véznák, és nincs pálcikalábuk! :D
2010. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Dehogy baj!!! Már kivagyok, h szinte az összes pasi 170-175 cm között van. Már lassan a lányok túlnövik a fiúkat.
2010. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát nem vaok vézna van egy kiss felesleg rajta,csak mar néha idegesit hogy beszólnak hogy mekkora vagyok ,multkor irok csajal minden jó volt azt megirtam neki hogy 194 cm vaok megkérdte hogy hány éves is vagyok azt hogy nem e akarok a rekordok könyvébe bekerülni :D?azt inkáb mentem aludni nem tom hogy sértésnek e vette vagy nem tom
2010. jan. 8. 21:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem baj, legtöbben a magas pasikat szeretik, mondjuk én pont hogy az alacsonyakat, de hát ezzel nagyon egyedül vagyok.
2010. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha tudnál írni, nálam lehet főnyeremény lennél :D

A magas pasik az istenek. Nőj csak jó nagyra :P

2010. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
:D már ekkora amekkora vagyok elég lenne
2010. jan. 8. 22:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a magas pasikat.:)

Szóval igen, nőljél csak még.:)

Kosárlabdában is biztos jó lehetsz.:D


Aki meg általában beszól, az inkább arra utal, hogy irigy az illető.:)

2010. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kosárlabdaba nem vaok jó de lehet hogy el fogok kezdeni járni rá
2010. jan. 8. 22:46
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most nyúlsz meg, még csak 16 éves vagy, lehet, hogy még lesz pár centid, de már ne nagyon számíts sokra. Legjobban attól függ, hogy a szüleid milyen magasak. :) Ja, és szerintem nem baj. Én imádom a magas pasikat, a lényeg, hogy ne legyen gebe! :D
2010. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!