Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szinte minden lánynak, még az alacsonyaknak is, magas pasi?

Figyelt kérdés
Gyakran írják itt is nekünk, alacsony srácoknak, h az alacsony lányoknál próbálkozzunk. De hiába, lehet egy lány akár 150 centi, 175-nél akkor se adja alább. Még azt megérteném, ha egy nő nála magasabb férfit akar maga mellé, na de aki mondjuk 170 cm, v annál is alacsonyabb, az már nem is férfi?
2011. okt. 9. 17:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak a nálam magasabb lányok jöttek be :D bár az előző barátnőm alighogy néhány centivel volt magasabb
2011. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én még pont férfi vagyok a 172 centiméteremmel?

Alapjában véve nem gondolom azt, hogy olyan rendkívül fontos a magasság ha 2 ember szereti egymást, de valószínű a lányok feszélyezve lennének egy alacsonyabb fiú mellett.

2011. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog ösztönös, életképes, erős utód, stb. Még akkor is, ha nem ez a kapcsolat elsődleges célja.
2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Tényleg túlzás a 150 cm-hez a 175, azt én se értem. Viszont ha magamból indulok ki, akkor azért jobb, ha a pasi magasabb, mert az valahogy olyan biztonságérzetet ad. Volt velem egymagas barátom és nála nem igazán éreztem ezt :/

Meg persze jobb úgy hozzábújni, megölelni (amikor állunk) és a nyakába fúrni a fejem és érezni az illatát, mert ez meg megnyugtató :)

2011. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

De igen férfi, csak a magasabb pasik mellett valahogy nagyobb biztonságban érzem magam, s olyan jó érzés amikor magához ölel, s a mellkasára rakhatom a fejem. Én személyesen emiatt szeretem jobban a magas pasikat. Én 165 cm vagyok, szóval a csávónak min. 175 cm nek kellene lennie.

Szerintem meg ez a dolog, hogy a csajok náluknál magasabb pasit akarnak részben ösztönös dolog is, ezért nem nagyon érdemes firtatni az okokat.

19/L

2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És akkor aki nem nőtt nagyra, az így járt, és törődjön bele h nem kell senkinek?
2011. okt. 9. 17:42
 7/27 anonim ***** válasza:
alacsony lányként azt mondom, hogy nagyon nem szeretem a magas fiúkat. még lábujjhegyen se lehet velük rendesen csókolózni! :D még ilyet... szóval biztos van olyan aki a magával egymagas fiúkat szereti...
2011. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nagybátyám 198 centi a barátnője pedig 162 :S

De hogy miért tetszenek ennyire egymásnak nem tudom.

2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
nekem nem kell magas 20L
2011. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mert nem tartom férfiasnak, ha egy pasi nem magas, nem kelt bennem vonzalmat, sajnálom.
2011. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!