Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy fiú aki...

Supernova300 kérdése:

Mit tegyek ha van egy fiú aki tetszik de neki egy másik lány jön be?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, mert van az osztályomban egy fiú aki nagyon tetszik (amolyan fiú lány barátság ahol az egyik fél többet érez mint a másik)Nem tudom mit mondjak neki. De az viszont nagyon rosszul esik , hogy én egész évben foglalkoztam is vele, nem úgy mit a másik lány aki folyamatosan csak piszkálta. Mellesleg én nekem alakom is van és a másik lány az pedig egy csonti. Megvan a fiú száma de nem tudom mit mondjak neki.

2014. júl. 18. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el, hogy nem jossz be neki, talan pont azert, mert mindig vele foglalkozol. Eroszakkal nem fogod ravenni, hogy inkabb teged valasszon a masik lany helyett - foleg, ha nekiallsz mondjuk ocsarolni.
2014. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, mint elfogadni. Szerintem ezen mindenki átesik egyszer-kétszer (háromszor-négyszer...) az életében.

Pocsék érzés, de ez van...

2014. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejts.
2014. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor szerintem lemondok róla
2014. júl. 19. 10:56
 5/5 puszti laura válasza:
te a masik lany eseteben nem supernova300 vagy hanem supernova3000 bar en ugy hiszem sose mongy le rola eszed agaba ne jusson mert akkor az a lany eleri amit o akar erted kulgy egy kepet arrol a lanyrol es rolad
2014. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!