Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kapnék segélyt?

Szerintetek kapnék segélyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapok óta munkanélküli vagyok, de úgy h még nem is dolgoztam--pályakezdő vagyok. A párommal élek együtt, februárban költöztünk egy nagyobb városba, akkor meg is csináltattuk az ideiglenes lakcímkártyánkat. Most akarom megcsináltatni az állandót. Ha friss állandó lakcímkártyával igényelek önkormányzati segélyt, akkor meg fogom kapni. Munkanélkülit még nem kapok,még sokára lesz meg az egy évem ahhoz, a párom dolgozik, de egy fizetésből egyre nehezebben élünk meg. Hiába keresek, nem kapok sehol munkát... :(

2014. júl. 18. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint kérdés akart lenni, nem kijelentés! Tehát szerintetek friss lakcímkártyával meg fogom kapni a segélyt? Február óta egyébként természetesen át vannak kérve ebben a városban lévő munkaügyi központba a papírjaim.
2014. júl. 18. 16:01
 2/3 anonim ***** válasza:
A aktív korúak szociális ellátásának feltétele a munkaügyi központban való regisztrálástól eltelt 1 év.
2014. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem a rendszeres munkanélküli segélyre gondoltam, hanem egyszeri szociálisra.
2014. júl. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!