Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S SEGÍTSETEK! Hogyan...

S. O. S SEGÍTSETEK! Hogyan bosszúljam meg amit tett ez a kis szemét?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni hogyan bosszúljam meg hogy a bátyám letörölte a kedvenc játékomat és nem engedi hogy fel töltsem újra a gépre és nagyon meg akarom bosszúlni éget a bosszú vágya a bátyám 18 éves én meg 13 tudnátok segíteni nagyon kellene a SEGÍTSÉG mivel bosszúljam meg? azt akarom hogy a bosszú édes izét nyalja és szagolja az elöbbi csak ilyen közmondás vagy nem tudom csak úgy jött :D na de nem ez a lényeg hanem az hogy SEGÍTSETEK KÖNYÖRGÖK!!
2014. júl. 18. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Eset amikor alszik kend be a kezét habbal csikladozzad meg a arcát megvakarja és fehér lesz a a képe.


Amikor megy el és siet Te a utcán követed egy vizipisztolyal vagy akár egy vizi bombával és a alhasát megcélzod ha sikerül azt hiszik majd a emberek,hogy bevizelt.

2014. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez csodás ötlet köszönöm!! ment a zöldpacsi
2014. júl. 18. 17:51
 3/8 anonim válasza:
A kedvenc cuccat vedd el vagy amikor felkel es rmegy ki az ajton akkor még este tegyel az ajto elé kötelet h amikri ki akar menni akkor essen el . Vagy aki az elobb mondta hogy tegyel a kezebe habot vagy nem tudom mar h hova éd csikizd meg es a feje folé tegyel egy deszkat hogy amikor fel akar ülni akkor beverei a fejét. ;)
2014. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez is mégjöbb ötlet miközben leírtok eggyet én is kitaláltam el veszem a telóját! haha :D
2014. júl. 18. 17:54
 5/8 anonim válasza:
:D de vedd le róla akkor a hangot! ;)
2014. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőjj fel! Ha már a bátyádnak nem sikerült.
2014. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted 6.?
2014. júl. 19. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél sót az italába és köpj is bele.
2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!