Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lkw Walter véllemény, fizu stb?

Balogh98 kérdése:

Lkw Walter véllemény, fizu stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vélemény egy L.


A többiről mi lenne ha náluk érdeklődnél? :D

2014. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha csak értelmes ember irna??
2014. júl. 20. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, akkor értelmes leszek.

Felnőtt emberként illik tisztában lenni azzal, hogy a szavainknak, véleményünknek súlya van, ami adott esetben másoknak/más szervezeteknek nem feltétlen előnyös.

Ha én most elkezdek itt nyilvánosan isteníteni egy céget az már már reklám, ha nyíltan fikázom akkor akkor esetleg kérdőre is vonhatnának, főleg ha hülyeséget írok. Mit gondoltál? Te megnevezel nyilvánosan egy céget és mindenki ( bár kötve hiszem, hogy lenne itt alkalmazottuk) feltölt majd egy képet a bérpapírjáról?


De ne térjünk el a tárgytól!


"Lkw Walter véllemény, fizu stb?"


Hogy mi az én/többiek szubjektív véleménye az nem tudom számodra mennyire mérvadó, ezért nem is írom le. Fizu? Mégis hol gondoltad? Melyik országban? Milyen munkakörben? Azért a LKW Walter Transportorganization elég nagy cég, elég sok alkalmazottal. Mégis mire gondoltál?

Ja, hogy értelmes választ szeretnél, de nem látod szükségességét, hogy ehhez értelmes kérdést írj? :D

2014. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!