Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent magyarra fordítva?

Mit jelent magyarra fordítva?

Figyelt kérdés
Mit jelent magyarul a következő angol szöveg: "Take nothing but pictures, kill nothing but time, catch nothing but moments". Sajnos ezt nehezen tudom értelmezni.

2014. júl. 18. 19:15
 1/3 anonim válasza:
Hat egy picit értelmetlen de en igy fordítottam le a saját szavaimmal: Vegye semmit, csak képeket, megölni semmit, csak időben elkapni semmit, de pillanatok.
2014. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ellőtő google fordító gyanús, úgyhogy itt van, aminek értelme is van (nem tükörfordítás, nem pontosan így van, de magyarba szinte semmi értelme nincs): "Ne végy el semmit, csak képeket, ne ölj meg semmit csak az időt, ne kapj el semmit, csak pillanatokat" Tudom, nem pontos, de máshogy nem lenne értelme. Amúgy ezt hol hallottad?
2014. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne készíts semmit,csak képeket;ne ölj meg semmit,csak az időt;ne ragadj meg semmit,csupán a pillanatokat.
2014. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!