Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik a Szent Johanna...

Violetta0809 kérdése:

Mi történik a Szent Johanna Gimi ötödik részében?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Cortez és Reni összejönnek.
2014. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! És ennél pontosabban mi történik??
2014. júl. 19. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinga és Zsolti <3

Uj osztálytárs : Macu

Jerome és Benoit :DD Kinga és Reni kitalált barátai ( Léteznek ,csak épp az ,h járnak nem valós )

2014. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!! Idáig már eljutottam!!!!! És valaki azt megtudja mondani, hogy mi lesz Gombával??? Mármint azt tudom, hogy nem jön össze Renivel (nem is szeretném) de nyomul majd Renire vagy mi lesz?????
2014. júl. 20. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem akarlak megbántani,de szerintem inkább olvasd el a könyvet! :)
2014. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hat gombaval az lesz a szitu, hogy cortez mondja reninek hogy rossz ember es kitorli az ismerosei kozul stb... aztan szilveszrkor (ugye c nincs magyaro-n) gomba full be van allva es ramaszik renire-->ezt kinga latja es betori gomba orrat-->gomba vissza akar utni-->ezt zsolti meglatja-->bunyoznak-->ricsi szetszedi oket-->es egy szep "takarodjatok"kal elkuldi a bandajat.. roviden ennyi:D bocsi h nincs ekezet, telorol vagyok.:D:D

13/L

2014. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 20. 15:56
 8/8 LiliChudo válasza:
Reni ir egy nyolc oldalas levelet Corteznek amiben leirja kilencediktol fogva hogy mit erez. Ezt kirakja a tukrere. Karacsonykor Reninek Cortezt kell megajandekoznia. Reni az osztalykaracsony napjan a szobajaban felejt egy kepeslapot es Virag felfut erte. Csakhogy Virag veletlenul a tukron levo levelet viszi el es az kerul Cortezhez. Igy jottek ossze. Bocsanat az ekezetekert tefonrol irtam :-)
2014. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!