Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a szereplőkkel a Szent Johanna gimiben, a könyvek után?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Leiner Laura nem tervez folytatást (sajnos), de érdekelne a véleményetek!

2013. dec. 27. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Megöregednek és meghalnak.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na nem mondod!? Légyszi, a poénos bár nem sok ötletben gazdag válaszokkal boldogíts mást
2013. dec. 27. 20:21
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Leírnád a te ötletgazdag válaszod?
2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy észrevetted-e, de nem azért tettem fel a kérdésemet, hogy vitatkozhassak egy idegennel, akinek nincs jobb dolga annál, hogy másokat szivasson. Írtál egy hülyeséget. Nyilván ez lesz a vége előbb vagy utóbb, de az is nyilvánvaló, hogy nem ilyen válaszra vártam. Ezt szerintem csak egy retardált ember nem érti, ráadásul még csodálkozol is, hogy szóvá tettem a fentieket, amibe szintén belekötöttél. De miért? Az Isten szerelmére!És nem is azért írtam ki ezt a kérdést, hogy én írjam le az elképzelésemet, hanem mások, mert kíváncsi vagyok.
2013. dec. 27. 20:47
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szóval, mi az ötleted?
2013. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most ki is a kérdező?
2013. dec. 27. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Te. Mi az ötletgazdag elképzelésed?
2013. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak baromi sok helyen kerestem ilyesmit, de sehol se találtam. De nem is gondolkoztam rajta
2013. dec. 27. 20:53
 9/15 anonim ***** válasza:
hagyjátok a veszekedést szerintem lesz aki börtönbe kerül vagy meghal autó balesetben gyerekük lesz vagy valami kielégítő válasz számotokra???
2013. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Reni véletlenül szemen fogja szúrni magát egy ollóval, miközben megpróbálja elállítani Cortez vérzését, amit egy törött kólás üveg okozott. Ez nem sikerül, szóval mindketten elvéreznek, miután a sokktól elájultak. Reni a szemén ért fájdalomtól, Cortez a látványtól.

Virágot megerőszakolja Dorián, aki megtalálta őt, hála a csaj myspace oldalának. Ettől virág összetörik és csak is Ricsire támaszkodhat. De Ricsit lecsukták, mert összetűzésbe került Arnolddal, aki addigra már elnök lett. Arnoldnak csak csettintenie kellett és Ricsit bezárták. Ezért Virág elkeseredésében felvágta az ereit. Tudta hogyan kell, mert emós korszakából, amikor Doriánnal járt, az elmagyarázta neki a műveletet.

Zsolti olimpikon akart lenni, ezért doppingolt. Sajnos lebukott, így kizárták a versenyből. Az önbecsülése megcsappant, inni és enni kezdett. Ismét felhízott, a sok műanyagtól hamar kopaszodni is kezdett. Végül Máday megsajnálta és felvette a kicsi Zsoltit takarítónak a gimibe.

Kinga egy sikeres cég feje lett, terrorban tartott mindenkit. Sok pénze miatt párja féltékenykedni kezdett. Befektettek Dave találmányába, egy szuper hightech kütyübe. A baj csak az volt, hogy a kütyü már létezett. A bírósági per elvitte az összes pénzüket, Kinga szakított Dave-vel, aki eztán megrohadt egy híd alatt. Kinga üzlete a rossz hírnév miatt csődbe ment, de a lány valahogy megélt Dave cuccainak eladásából. Később mesterséges megtermékenyítési úton lettek gyerekei.

Macu visszaköltözött japánba, mert kiderült, hogy illegális bevándorló. Kitoloncolták, majd a szigetországban megtalálta élete szerelmét. Meleg lett. Régi párja miután majdnem belefulladt a könnyeibe, összeszedte magát, keresett egy új szerelmet, akit nagyobb taggal áldott meg az élet.

Jacques Cooky néven befutott rádiós lett a Rádió 1-en később a Music fm-en.

Zsidák Gábor kiköltözött külföldre, hogy kipróbálja magát az ottani szórakoztató iparban komikusként. Felvették asszisztensnek, és itt meg is állt a karrierje.

Andris és Robi összefutottak Ricsivel a börtönben. Ricsi elképedt, de nem azon, hogy ők ketten a börtönben vannak. Mindig is tudta, hogy rájuk csak is ez a sors vár. Azonban a sötét falak közt egymásra találtak és szabadlábra helyezésük után, 65 évesen boldogan élték az életüket egy vidéki kis panzióban.

2013. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!