Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hallotta, hogy tegnapelőtt...

Ki hallotta, hogy tegnapelőtt lelőttek egy repülőgépet Oroszország felett és mit szóltok, ahhoz, hogy még a Magyar Állam ezt nem szégyelli kimondani?

Figyelt kérdés

Felháborító,hogy még azt ki mondja az államfő otthon,hogy Magyarországon kész segíteni a lezuhant repülőgéppel kapcsolatban ahol 298 ember meghalt?

Egy: szép gesztus a segítség felajánlás az államfőtől,de könyörgöm,hogy segítene amikor már az a 298 ember meghalt...,netán feltámassza őket vagy mi...? Kérdem én,netán a hozzátartozóit megnyugtatja amikor meghalt a gyereke vagy a Szülei?

Kettő: ez a szegény ország hogy meri kimondani,hogy segít,holott úgy állunk,hogy a nyomorban,minket magyarokat nem segít,meg a hajléktalanokat akiknek annyit nem tesz az állam,hogy,több a hajléktalan,húzzunk fel még eggyel több hajléktalan szállót,ne az utcán hemperegjenek. Nem szégyellnek ilyet mondani a nagy okosok? Inkább ne mondták volna semmit. Esküszöm nem százasok és akkor még én vagyok a nem százas,hogy néha fura kérdést teszek fel ide,mert amikor teszek fel máskor is ide kérdést,mindig van egy válaszoló akitől megkapom,milyen hülye kérdés amit kiírtál. Szal Visszatérve legalább ne mondtak volna semmit csak hergelik ezzel az embereket. Mit szóltok ehhez az egészhez?



2014. júl. 19. 16:53
 1/1 belapus ***** válasza:

Amennyire tudom ukrán légtérben érte találat a repülőt, jó eséllyel az elszakadásért és az Oroszországhoz való csatlakozásért harcolók által indított rakéta.

A felajánlás inkább egyfajta diplomáciailag kötelezően elmondandó szöveg, bár biztosan van mögötte tartalom is, nehogy meglepetésként érje őket az esetleges elfogadás.

2014. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!