Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék jobban rajzolni....

Dani99211 kérdése:

Szeretnék jobban rajzolni. Mit tudok tenni e téren?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék megtanulni rajzolni rendesen, de sose volt rà eddig rendes lehetőségem. Mint mindenhez, így a rajzoláshoz is kell egy jó alap, de nekem ez nem nagyaon adatott meg. Nekem szerintem az volt a hibám, hogy nem nagyon mondta meg senki se nekem, amikor rajzoltam, hogy ezt folytasd, vagyis jó vagy benne, ezt ne csináld, nem jó. Alapnak jó is lenne amit általánosban tanítanak, de az én sulimban inkább annyiból áll a heti 1 rajzóra hogy pályázatokra rajzolunk. Ilyenkor mindenki azt mondja gondolom, fordulj másik rajztanárhoz, vagy vegyél egy erről a témáról szólló könyvet, csak ebben az a gond hogy se időm se pénzem ezekre. Van erre valami ingyenes, interneten megoldható oldal? A válaszokat köszönöm.

2014. júl. 19. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy könyv: Betty Edwírds - Jobb agyféltekés rajzolás... Ebben sok okosság le van írva, és nem árt olvasgatni, DE! az egyetlen dolog, ami segít, az az, ha rengeteget rajzolsz magadtól. Tuti el fognak telni napok/évek; és az is biztos, hogy telerajzolsz majd jó pár füzetet, mire valamennyire elégedett leszel a fejlődéseddel, de az egész dolog kulcsa a gyakorlás... Először inkább másolgass dolgokat, hogy javuljon a technikád, aztán meg gondolj ki magadtól szituációkat/embereket/pózokat, és próbáld meg a képzeleted alapján lerajzolni...

Sok sikert! ;)

2014. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A könyv, amit az első válaszoló írt, le lehet tölteni a netről. :) Én azt javaslom, hogy nézegess youtube videókat. Ahogy az első is mondta, így megtanulhatsz különböző technikákat. (pl szemet rajzolni). Egy idő után berögződnek majd ezek az alapok és utána már saját ötletet is tudsz kivitelezni. És természetesen ehhez rengeteg gyakorlás és kitartás kell! :)
2014. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
youtube-on rengeteg rajzos video van en is onnan tanultam meg. :)
2014. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nos, én jól tudok rajolni, ezért szívesen ajánlok pár könyvet, és tippeket.

1.:Én már régebben kaptam egy rajzkönyvet, amiben tippeket kaptam.Ezt nem kell megvenni, ugyanis vannak internetes könyvtárak, és ott rákereshetsz!

2.:Én néha felidegesítettem magam olyan okokból, amiért nem is tudom, elszomorodtam, mert nem megy.Ha nem tudsz rajzolni, gyakorolj!Nézz videókat a gépen, pl:ez az egyik csatorna akit egyszerűen imádok!Neve:Sophia Chan

Ő mangákat rajzol, de érdemes megnézni!^^


Remélem, tudtam segíteni!^^

2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!