Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri meg venni?

Szerintetek megéri meg venni?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le nekem hogy mi hány wattos, meg hogy jack dugós e, mert én nem igazán értek hozzá. Ja és hogy megéri e? Mert nem tudom hogy hangfalaknál a genius jó márka e.


[link]



2014. júl. 20. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem sok jót írnak róla.

2014. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Nekem csak arra kellene hogy néha-néha hallgassak rajta egy két zenét, meg ha bulizunk akkor.
2014. júl. 21. 10:48
 3/10 anonim válasza:

Zenehallgatásra meg bulizásra egyaránt alkalmatlan. Akkor már szánj rá többet, hangerőben és minőségben felülmúlja ezt:

- Sal 20 Active

- Sal PA25 Active


Az meg hogy hangfalaknál milyen a Genius, nem lehet megmondani, minden márkának vannak rossz termékei, de van amelyiknek vannak jó cuccai is. PL. a Sal-t kifejezetten utálom ha hangszóróról vagy hangfalakról van szó, de pl. ez a két termék szerintem megéri.

2014. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még arra lennék kíváncsi, hogy az aktív hangfalak, tehát ugyebár beépített erősítővel rendelkeznek, telefonról is lehet rendesen hallgatni? Mert nekem a régi 2.1-en telefonról halkabban szólt mert a telefonnak nincsen olyan erős hangkártyája mint pl a számítógépnek, vagy lap-topnak.
2014. júl. 21. 12:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg ez, mert ez még tetszik, meg árban is elfogadható, mert kb olyan 20-25000-es keretben szeretnék venni.

[link]

2014. júl. 21. 13:01
 6/10 anonim válasza:
Ennyiért az az Orion nagyon jó vétel!
2014. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Telefonról is szólnak, de mint írtad halkabban, mert a számítógép nagyobb jelet ad a hangkártyán. De az Orionban van azért valamennyi erő, csak elégnek kell lennie.
2014. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! És az Orionról még annyit hogy ha aktív hangfal akkor van benne beépített erősítő, nem?
2014. júl. 22. 10:54
 9/10 anonim válasza:
Igen, pontosan.
2014. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!