Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri Londonba költözni...

Vkg90 kérdése:

Megéri Londonba költözni érettségi után?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le, jól sikerült, bejutok a fősulira is, de úgy érzem, egy évet szívesen kihagynék, mielőtt elkezdem. Lakik kint ismerősön Londonban, aki felajánlotta, hogy bármiben segít ha kimegyek (szállást, munkát keresni). Két tanítási nyelvű suliba jártam, meg van a felsőfokúm is angolból, már többször is voltam kint kis ideig és úgy vettem észre, nincs bajom a nyelvvel, szinte folyékonyan megy. Megéri kimenni egy évre? Mennyi pénzt vigyek ki magammal?

2014. júl. 7. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól függ ismerősöd mennyire kedves illetve mire kell majd költened ha a szállás teljesen ingyen van és nem kell bele fizetni az szuper én olyan 200 300 ezer ft-ra gondolok (abból el tudsz lenni 2 hónapig is kb ha meghúzod a nadrágszíjat)
2014. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok szerintem menj jót fog tenni az az egy év :)
2014. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm persze, hogy kedves, elég jóba vagyunk. Egyébként én is ennyi pénzre gondoltam kb. A szállás nem lesz ingyenes, majd szobát fogunk bérelni egy másik lánnyal, aki akkor megy ki, mint én, de az elején valószínűleg ellehetünk az ismerősömnél. Köszönöm a választ. :)
2014. júl. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!