Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy meleg srácnak hány éves...

Egy meleg srácnak hány éves koráig van esélye találni olyat, aki esetleg eltartja?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van..............
2014. júl. 21. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
lool és ha gondol 1-et x év után és kidob akkor ki fog eltartani te meg mondjuk ott állsz majd 29 30 évesen? xD
2014. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Addig is elkerültem a halált....
2014. júl. 21. 22:51
 3/22 anonim ***** válasza:
Te ne kerüld el:
2014. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok és nem tudom leküzdeni a problémámat.

Soha nem akartam így élni,de lassan be kell látnom h nincs más megoldás.

Lehet már így is elkéstem vele....


Fiatalabbnak nézek ki a koromnál,és rendszeresen sportolok otthon.

2014. júl. 21. 23:01
 5/22 anonim válasza:
3%
Ha meleg vagy menj pszichológushoz, mert ez nem jó dolog és ne fogadd el, hogy ilyen torz hajlamod van. Agymosás, hogy fogadd el ezt. Az állatoknál és az embereknél egyaránt génhiba okozza. Nem házasság meg jogok kellenek a melegeknek, hanem kórház. Ez egy mesterséges népesség csökkentő titkos kampány része, hogy kevesebb gyerek szülessen. Van pár meleg haverom akiknek ugyanezt mondtam, hogy kezeltesse magát és küzdjön a betegsége ellen.
2014. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
akkor a pszichológus miért tanácsolja azt hogy vállald fel magad? :O és a modern orvostudány szerint is meleg nem lehet hetero? :O
2014. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vállald fel magad, nem azt jelenti, hogy minden hüje@séget megcsinálhatsz.
2014. júl. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Chat.hu-n más problémát adtál elő. Akkor többen azt javasoltuk, hogy menj el neurológushoz is, és pszichiáterhez és pszichológushoz is. Hárman eldöntik, hogy melyik gyógyszert lehet kipróbálni. Szerintem segíteni fog.
2014. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Idióta homofób barom minek irkál ide?

Szerintem te életedben nem tanultál genetikát!

Menj el pszichológushoz,mert a homofóbia betegség!

Könnyen kezelhető!.

Mellesleg a kérdésem nem ezzel kapcsolatos.

Rengeteg háztartásbeli nő van,aki nem dolgozik,akik ráadásul egészségesek is,csak így kényelmesebb nekik.


Az én betegségem más,utolsó,nem írhatom ki ide a konkrét problémát,mert ha kiírom azt senki nem érti,ismeri.

Amúgy a szociális fóbiához közel eső dolog.

A kérdésnél nem is lényeges,hogy mi a konkrét probléma.

2014. júl. 22. 10:22
 10/22 A kérdező kommentje:

Egész gyerekkoromtól jelen van.

És egyre rosszabb,ez már jobb nem lesz.

Ezért kell keresnem olyat,aki segít rajtam,amíg megtehetem.


Ez nem azt jelenti,hogy nem csinálnék semmit.

Ha találnék olyan munkát,amit otthon is tudok állandóan végezni,csinálnám.De azért meg nem fognak a diplomámnak megfelelő összeget fizetni,ezzel tisztában vagyok.

Havi 100 ezer alatt meg totál esélytelen egyedül élni,legalábbis akinek több igénye van a zsíros kenyérnél és az olcsó minőségű termékeknél.

2014. júl. 22. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!