Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy meleg srácnak hány éves...

Egy meleg srácnak hány éves koráig van esélye találni olyat, aki esetleg eltartja?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van..............
2014. júl. 21. 22:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Bírom az ilyen buta embereket.

Szerinted kinek célja a népességcsökkentés?

A nagy hatalom célja,hogy minél több ember szülessen,nagyobb fogyasztás,sok szegény,sok rabszolga.

A Föld állapota egy kicsit sem foglalkoztatja őket.


Pont,hogy arra ösztönzik az embereket,hogy szaporodjanak,még ha nincs is munka,túlnépesedett a Föld és nincs elég forrás,akkor is.Hogy miért?

Mert egyre többen szeretnének gazdagok lenni,és ehhez több szegény is kell,akik hajlandóak kidolgozni a belüket és alacsony színvonalon is élni egyszerre.

2014. júl. 22. 10:31
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Most nem a politika a lényeg, de ma melegség egy betegség, ami a média által támogatva van, hogy szabad. Sajnos egyre több film szól erről. Agymosás folyik.
2014. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Te bolond vagy,kezeltesd magad!
2014. júl. 22. 11:29
 14/22 A kérdező kommentje:

A betegség az mikor vki nem képes elfogadni a valóságot.

Meg az,hogy valaki szerint a világ annyiból áll,hogy egy heteró pár életük végéig együtt élnek és gyereket csinálnak.És ennyi az élet értelme.

Pont ez vezetett ahhoz,hogy megjelent a homoszexualitás,mert elszaporodott a faj a butaságnak köszönhetően.

A homoszexualitás előnyös az egész fajra nézve,és nem ártanak vele senkinek.

Az,hogy te ezt nem bírod elfogadni,felfogni a te bajod.

2014. júl. 22. 11:32
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj szakorovoshoz. Ha a szociális fóbiát nem kezelik, vagy nem sikerül belőle kigyógyulni, akkor depresszió is kialakulhat belőle. Nekem is volt már mellette depresszió, mikor anno pszichiáterhez kerültem, aki több év alatt hozott helyre gyógyszerrel, és terápiával, ami abból állt, hogy fokozatosan szoktam hozzá a számomra ijesztő helyzetekhez, amiről még az elején listát kellett írni a számomra legkevésbé elviselhető szituációk felé haladva.


Én is sokáig halogattam a dokihoz menetelt (sajnos túl sokáig), de amikor már ráment a szorongás az emésztési folyamataimra (hasmenés), akkor mindenképpen lépni kellett, és ahogy elkezdtem szedni a gyógyszereket, az ilyen jellegű panaszaim 1-2 nap alatt elmúltak. Mondhatom, hogy azóta van életem, amióta nem szorongok, el sem tudtam képzelni, hogy ilyen könnyű is lehet az élet. Bár hamarabb mentem volna, mert így végigszorongtam a fiatalságomat, és egy csomó dologból kimaradtam miatta.


Van a szociális fóbiával kapcsolatban egy jó könyv:

Reneau Z. Peurifoy: Szorongás fóbiák pánik - az alábbi oldalon olvashatsz róla.


[link]

2014. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok de te... te nem vagy egy életre való egyed..undorítóan sajnáltatod magad és és pfff...menj el dolgozni-.- meg orvoshoz
2014. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Utolsó,te egy egyszerű,buta munkaképes egyed vagy.


Köszönöm a megértésedet!

2014. júl. 22. 13:40
 18/22 anonim ***** válasza:

te már csak jobban tudod kérdező hogy milyen iskolákat végeztem...:)

Te pedig egy mentálisan beteg szociálisan érzékeny magát sajnáltató "egyed" vagy (és te állítod magadról hogy sérült vagy nem én szóval ezen fel se háborodj)


Menj el orvoshoz

Mellesleg megsúgom egy meleg férfi se akarna eltartani egy mentális gondokkal szorongó fiút :D akármennyie is nézzen ki jól mert biztos jó érzés lenne ha a r**nca(ezen esetben te) mimdig szomorú lenne szorongana nem lehetne vele sehova se elmenni sirdogálna és (jézusom ahogy elképzeltem milyen vagy...:D rám jött a kacagás)

2014. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Te vagy a példája annak,hogy a melegek semmivel sem érzékenyebbek.
2014. júl. 22. 13:56
 20/22 A kérdező kommentje:

Amúgy meg szerintem nem csak attól lehet izgalmas valaki,hogy eljár 25 ezer helyre,rendezvényre.


De én nem is korlátoznék senkit egy párkapcsolatban sem.

Nem vagyok már gyerek,nem hiszek a feltétel nélküli szeretetben.

Találhat magának partnert arra is.

Egy emberben úgy sem találunk meg mindent.

Lelki társ,szerető,jó társaság,anyagi stabilitás,jó háztartás vezető.Stb.


Ilyesmire csak intelligens emberek alkalmasak szerintem.

Bárkivel nem is tenném ezt meg.

2014. júl. 22. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!