Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színésznő szeretnék lenni,...

Színésznő szeretnék lenni, hogyan?

Figyelt kérdés

Már 7 éves korom óta színésznő szeretnék lenni. Most 11 éves vagyok mindjárt 12. 165 cm magas,48 kg. Járok színjátszókörre, de valahogyan mindig rosszul sülnek el a dolgok. Az első olyan alkalommal amikor egy angol producer jött óralátogatásra, hátha megtalálja a neki kellő embert, náthás lettem, és az iskolából azonnal hazaküldtek. így a sors nem kedvezett nekem :/ Színjátszókörön maradtam, már 4-5 alkalommal megkaptam a főszerepek egyikét, a 6 előadásunkból. Énekelni tudok, nyertem már énekversenyt. Anyuék mondták, hogy ha 16 éves leszek indulhatnék barátok közben stb... de én azért nem szeretném lejáratni magam :/

Magyarországon annyira kevés lehetőségünk van nekünk. Angliába kimennék, nyelvtudással nincsen gond, egész családom beszél angolul :D De egy akcentusos színésszel nem sokra mennének. Viszont annyira szeretném már 15-19 éves koromban elkezdeni a szakma űzését :( Valami tipp, tanács?



2014. júl. 21. 23:13
 1/1 amira21 válasza:
Folytasd a színjátszókört, és fejleszd az énektudásodat! Menj el egy gimibe csinálj egy szupi érettségit és ezután tanulj színésznek. Ha ezt elvégezted, utána ráérsz Angliában gondolkodni, addig nem érdemes szerintem :)
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!