Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vékonyítani az...

Hogyan tudnám vékonyítani az izmos, vastag combom? Milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 66 kg, diétázom, nem eszem semmi cukrosat, liszteset, és csak annyi szénhidrátot ami a gyümölcsökben és zöldségekben van :) naponta biciklizem 12 km-t. Napi 150 hasizom, éa gondoltam guggolásra, csak félek hogy vastagodni fog tőle a combom. :(

Mit tegyek, hogy hosszú, vékony izmos combom legyen és ne ilyen nagy behemót.

Tehát ilyesmi legyen: [link]


És ne ilyen: [link]



2014. júl. 22. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez genetika. A biciklizéstől, guggolástól vastagodni fog a combod, akár a futástól. Aki alapvetően pálcika ember annak nincs ilyen gondja, de aki kicsit húsosabb annál felmerülhet ez a gond.
2014. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nálam fel is merül. De akkor mit tegyek ez ellen? Milyen gyakorlatokkal lehet picit vékonyítani a combot? (Igen, nics helyi zsírégetés de akkor is)
2014. júl. 23. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk írtad, hogy diétázol elég rendesen, ez jó, bár nem biztos, hogy sokat ha számít. Ha edzel ugye izom fog feljönni a combodra, tehát vastagabb lesz. Most ha jelenleg van egy kis zsír a combodon akkor az diétával és edzéssel le fog menni. Utána pedig szépen jön az izom. Szerintem nézz szét és keress többféle gyakorlattípust és próbálj arra törekedni, hogy ne tömör izomzatot szedj fel, hanem finom látsszanak az izmok.


Egy pár gyakorlat:

[link]


Csináld úgy, hogy van egy A és egy B nap, tehát mindkét nap más az edzésterved, így az izmok nehezebben szoknak a terheléshez. De akár hetekben is gondolkozhatsz.

A többi meg majd később elválik.

2014. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hány centi vastag a combod?

amúgy talán tudok segíteni :)

23L

2014. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 kg-vel könnyebb vagyok , de az én combjaim is vastagok (szintén bicajozom, guggolok súllyal , kitörésezek) , viszont büszke vagyok rájuk. Inkább legyen vastag és izmos minthogy úgy nézzen ki mint két pálcika.

22/L

2014. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!