Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám vékonyítani a combomat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás.


Formálás: guggolás, kitörés.

Zsír pucolás: diéta+aerob.

2012. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést egyszer már feltetted. szerintem kéne valami bazinagy kiírás a fogyókúra topikba, hogy NINCS HELYI FOGYÁS.. nincs olyan gyakorlat, amitől fogysz. csak diéta + sport. ennek ellenére minden második kérdés az, hogy hogyan tudnám lefogyasztani az x testrészemet
2012. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, miért kell ezt mindig kihangsúlyozni, hogy nincs helyi fogyás. Ha nem hiszi vagy nem tudja az illető, akkor majd rádöbben.

Nem kell ezen bosszankodni, az is lehet, hogy tisztában vannak vele, csak nem foglalkoznak az ilyen részletkérdésekkel. Elég csak annyit írni nekik, hogy diéta+aerobedzés. Aztán úgyis fogyni fog a combjából is, ha megfelelően csinálja.

2012. júl. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!