Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leiner Laurától "Az akkor...

Leiner Laurától "Az akkor szakítsunk" című könyv hány éves kortól ajánlott? És melyik a jobb könyv az Akkor szakítsunk vagy a Bábel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
és miért az a könyvet válasszátok?
2014. júl. 22. 12:11
 2/7 anonim válasza:
Az ASZ-t még nem olvastam, viszont a Bábelt igen és nagyon tetszett. Pár barátnőm olvasta már mindkettőt és imádták őket. Szerintem (a Bábelből kifolyólag) egy 10 éves is olvashtja, bár nem biztos, hogy mindent úgy ért ahogy kéne, de egy 15 vagy akár annál idősebb személy is jól szórakozhat rajta. Mondjuk úgy gondolom 12 éves kortól e legjobb talán. Miért, te hány éves vagy?
2014. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az Akkor szakítsunk naygon jó könyv,az előző válaszadóhoz csatlakozva inkább 12 éves kortól:D
2014. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*nagyon
2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a Bábelt már olvastam az Akkor Szakítsunkat meg nemsokára befejezem.Szerintem a Bábel sokkal jobb és érdemes elolvasni.De romantikusabb regényre vágysz akkor az ASz-at ajánlom


14/l

2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és egyik oldal sem mutatja hogy hány éves kortól ajánlott
2014. júl. 23. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:
és köszi hogy leírtátok :)
2014. júl. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!