Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék visszavágni az...

Szeretnék visszavágni az elkényeztetett szomszédomban személyeknek hogyan csináljam? (a többi lent)

Figyelt kérdés
célszemélyek: egy 5 körüli kis srác, mindenen elbőgi magát, és az anyja azonnal rohan, és besértődik. nővére 3.-os csaj, ő is ilyesmi forma. tehát az ismerőseink jöttek hozzánk, 4-en egy 6.-os, egy5-es 3.-os csaj, és a 2-os öccsük az öcsém játszott a szomszéd fiúval, és a 2.-os fiúval a szomszéd hasba vágta ököllel, és bottal meg rúgdosta a 2.-os fiút az meg ÓVATOSAN lefektette, és 2db. minimális ütést adott neki. Aztán a szomszédom sírva rohant anyucihoz, hogy megverték, aki persze hitt neki a nővére is kirohant, és az én öcsémet is hibáztatta, és már tudják a sztorit, de ők rágtak be ránk, és vissza akarojk vágni valamivel, de nincs ötletem Előre is naggyon köszi a válaszokat!!!!!!!!!!
2014. júl. 22. 17:30
 1/3 FairyTail válasza:
Én biztosan olyat támadnék ami fontos a célszemélyeknek. Például egy kisautó (dugd el valahova, vagy "véletlenül lépj rá"). Vagy esetleg ha sétálsz és összefutsz velük "véletlenül" lökd meg a srácot. De ha durvábban akarsz visszavágni, akkor mindenhol ahol csak tudsz okozz lelki, vagy testi fájdalmat. Remélem segítettem valamennyire.
2014. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nyápic egy alak és a szüleim sem akarnak velük annyira rosszban lenni, de barátok sem akarnak lenni valami olyan kell, ami miatt nem tud rohanni anyucihoz

de azért kösz :)

2014. júl. 22. 21:13
 3/3 A kérdező kommentje:

eredetileg az lett volna, még a látogatás előtt

megszívattuk volna a nővérét. (amióta ide költöztek, azóta utálom), és a rokonom el vitte volna 3 házzal odébb én meg csöves szerelésben a rokonom karját megragadom, és "elhurcolom" egy 2 métert és ezzel úgy beszart volna... csak nem jött össze

2014. júl. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!