Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Először megyek Forma 1-re....

Először megyek Forma 1-re. Hogyan megy ott a bejutás? Lehet venni valamilyen tárgyakat (póló, stb)? Van normális wc? :D A futam után mindenki megy el vagy esetleg még körül lehet nézni? Melyik a legjobb hely szerintetek?

Figyelt kérdés
Állójegyünk van, és csak vasárnap tudunk menni.

2014. júl. 22. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt akartam én is megkérdezni :) Csak azért írok, hogy bent legyen a megválaszolt kérdéseim között így jobban nyomon tudom követni, bocsi :/
2014. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha álló jegyetek van, már korán reggel kapunyitásra 7 óra oda kell mennetek, hogy jó helyetek legyen. Jó helyről annyira nem tudok én tribün jeggyel mentem mindig, de a célegyenes környékén vannak jó helyek. Bejutás megy simán, nyakadba akasztod a jegyed, letépik amit le kell, esetleg személyit kérnek, meg lehet megnézik a táskád. Széket, hűtőtáskát nem engednek bevinni. Enni-innivalót vihetsz, de azt hiszem sörösüveget nem. Ez rá van írva a jegyre néd meg. Nincs nagyon fennakadás, megy simán. Ha klubos jegyed van, akkor lehet, hogy csak a
2014. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

(véletlenül elküldtem, folytatom még)szóval lehet, hogy csak a 6-os kapun mehetsz be, erre figyelj ne keljen megkerülni az egész pályát, ez is biztos rá van írva a jegyre. Ja, arra figyeljetek, hogy legyen kivetítő, ott ahol álltok és így simán követni lehet a futamot. Wc van simán, nekem még egyszer sem kellett várni rá és viszonylag kultúrárt is. A pálya körül is fel van állítva nagyon sok, szóval van hova elmenni.

Pólók és más tárgyak mindenhol kaphatóak a pálya körül és benn is egy elkerített helyen. Simán lehet ki be járkálni napközben nyakadba a jegyeddel, csak egyszer kezelik le. F1 előtt is vannak betétfutamok, szóval nem unatkoztok egész nap. Ekkor megnézhettek mindent. Futam után én még nem maradtam, de beengedek a célegyeneshez és onnan lehet nézni a díjátadót és lehet összeszedni gumidarabkákat, egyéb lehullott alkatrészeket.

Azt nem tudom mikor van kapuzárás, de nem is nagyon érdemes sietni, mert tömegek indulnak egyszerre haza.

Jó szórakozást! Ha van még valami kérdés leírhatjátok.

2014. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sajnos nem tudunk kapunyitásra menni, messze lakunk (veszprém megye legtávolabbi pontja pesttől), dél körül érnénk oda :/ kb. mennyibe kerülnek ezek a pólók, tárgyak?
2014. júl. 22. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyi, ez attól függ Lotusat már kapsz egész olcsón, pl sapit akár egy ezresért is a Ferraris méregdrága. De körül kell nézni, ha nem idei évjárat, akkor valamivel olcsóbb. Mikor én voltam, akkor a Mercis még nem ment annyira, most gondolom már van keletje. Szóval sok mindentől függ. Ha délre mész biztos, hogy nem lesz jó helyed és nagyon időd sem lesz körülnézni. 1 felé már megy a pilóta felvonulás és fél kettőkor már felállnak a rajtrácsra. Gondoljátok ezt át.

Nem tudom mivel mentek, ha kocsival akkor számoljatok a dugóval is, tömegközlekedéssel meg fél óra séta legalább a pálya.

2014. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tömegközlekedés, sajnos nem tudunk előbb indulni, igen azt beleszámoltuk, azért írtam dél körült. apunak még reggel be kell mennie a munkahelyére...
2014. júl. 22. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a fentebb hozzászóló írta, dél az már nagyon késő! Vacak helyetek lesz, plusz lemaradtok a betétfutamokról, ( az is benne foglaltatik az árba).

Apud próbálja meg elintézni hogy ne kelljen bemennie reggel.

2014. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos sehogy sem tudja megoldani, meg így is már 7 órakor elindulunk.. mit takar az, hogy vacak helyünk lesz?
2014. júl. 23. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb azt hogy az embertömeg legszélén fogtok állni. Persze, onnan is lehet látni, de azért... Érted
2014. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha, értem, köszi, majd valahogy megoldjuk :D
2014. júl. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!