Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális dolog...

Szerintetek az normális dolog hogy a cigányok ellen nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok,gyakran járkálunk a haverokkal, csajokkal bulizni,(SZÓRAKOZÓHELYEKRE), és az egyik alkalomkor befelé menet, a biztonságiak nem engedtek be egy 15 éve cigány gyereket. Gondolom a kora, meg ugye a származása miatt, jól is tették, nem kell a balhé senkinek. De a cigánygyerek játszotta a nagyfiút, és kötekedni kezdett a biztonságiakkal, akik hamar el is rendezték. Nem sokkal később a cigánygyerek mikor kimentünk cigizni, odajött és fenyegetni kezdett hogy adjam neki a pénztárcámat, a végén mikor az egyik haverom már neki akart menni, akkor a gyerek a barátnőm táskáját lopta el, el akart futni, de szerencsére gyorsabb voltam, elkaptam és nekivágtam a falnak, aztán elájult és a biztonságiak ki híták a rendőröket, akik minket hibáztattak. Nem tudom milyen világba élünk? Az a magyar embert ilyen szaros kis cigányok fenyegetik, meg késelgetik? Valakinek jó lenne már végre rendet tenni Magyarországon! Ja és nem vagyok rasszista, de ez már olyan szinten dühít, hogy az hihetetlen. Miért őket védi az ország?

2014. júl. 16. 14:41
 1/2 I.B.T. ***** válasza:
67%

A probléma ismert, a megoldás ismert, a megoldást adó emberek ismertek DE mégsem tesznek ellene semmit. Mint szoktam mondani: a kormány tehet az ilyenfajta bűnözési formákról (IGEN, cigánybűnözés). Nem tudom melyik pártot támogatod, vagy belefolysz-e a politikába, ha nem írd ki IDE és megírom neked. Azért mondtam, hogy ide és ne privátba mert itt mindenki láthatja.

A cigánysággal az a probléma ami a te történetedben is. Mikor ki lett hívva a rendőr(bár inkább egy senki egyenruhában) nem a cigányt hibáztatta hanem téged. Teljes jogfosztottságban vannak a cigányokkal szemben. Még a bíróság is melléjük áll.

A GyakoriKérdések.hu csak egy fórum oldal a sok közül de itt is több száz-ezer felháborodást, stb-t tudsz olvasni erről a problémáról.

Mint írtam fentebb: MINDENKI TUD RÓLA DE SENKI SEM TESZ ELLENE.

Egy kis ízelítő a politikából:

Amíg "egyes" pártok hülyén, támogatáson tartják őket addig arra a pártra fognak szavazni. És ez jó: a cigány nem szeret normálisan gondolkozni (aki titeket megtámadott az se volt beszámítható:D) az a "bizonyos párt" pedig szeret nyerni a választásokon. Persze sorolhatnék még rengeteg dolgot!

Említetted, hogy nem vagy rasszista. Én az vagyok: de nem a cigányokra, hanem az idióta , "rossz" emberekre. És mivel a cigányok nagy százaléka az...

Sokszor mondják ezek a férgek, hogy:"hát engem azér' nem vettek fel a munkára mert cigány vagyok, rasszista magyarok..." Na most kérdem én: rasszista-e az a magyar, aki nem akar egy ostoba, semmihez nem értő, büdös cigányt felvenni egy munkára? Kinek kellene egy ilyen munkás? A 8 általánossal akar elhelyezkedni? A mai világban tudásra van szükség nem közmunkásokra. AZOKRA IS!!!!csak nem ekkora számban!

Másik ami idetartozik: EGY EMBER SEM ÚGY SZÜLETIK, HOGY RASSZISTA! Ezt az érzést, jellemet valami "megalkotja" az emberben. Magyarországon a cigányok ellen fellépő rasszizmust a cigányok maguk hozták létre. Aztán meg csodálkoznak, hogy a Magyar Gárda megy Gyöngyöspatára...

Rasszizmus: valamilyen külső, belső tulajdonság miatti, általában negatív irányba induló megkülönböztetés. Leegyszerűsítve leírtam mert sajnos sokan : rasszizmus= cigánygyűlölet. Pedig nem!

Várom a válaszokat!

2014. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Az teljesen érthető hogy egyes pártok nem tesznek ez ellen semmit, az emberek pedig sajnos pontosan az ilyen álláspontú pártokat támogatják, és ez itt a baj! Ezen sajnos elég nehéz változtatni. Amit a rasszizmussal kapcsolatban írtál az nagyon helyén való, és teljes mértékben igazad van, én inkább a félreértés elkerülése érdekében, azért írtam hogy nem vagyok rasszista, mert gondoltam hogy lesz pár olyan hozzászólás is, hogy miért kell ennyire utálatosan viselkedni más embertársakkal. A gond csak az, hogy az ilyen embereket mint a cigányok, elég nehéz embertársaknak nevezni! És tudom közülük is van normális, csak ne legyenek felháborodva amikor a 90°%-uk bűnözésből meg fosztogatásból él. Nem beszélve arról hogy csodálkoznak hogy nem veszik őket emberszámba semmilyen munka téren. Mégis kinek kellenek ilyen emberek? Mint ahogy írtad nulla tudással! Sajnos ezt a problémát egy ember nem tudja megoldani, de amíg az ostoba emberből több van, addig, nem is oldódik meg!
2014. júl. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!