Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is szerettek otthon,...

Fiúk! Ti is szerettek otthon, egymagatok meztelenkedni? És lányok ti?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen, most is úgy ülök a gép előtt.
2014. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tehetem akkor itthon mindig meztelen vagyok, már évek ota
2014. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én úgy vagyok ha tehetem
2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen (fiú vagyok)
2014. júl. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Igen. Mi nyaron dog melegbe a csaladba csak fehernemube vagyunk azert nem annyira szep latvany a masikat latni egyszal semmibe es a en szuleim mar nem 40esek :/. De en meztelenul alszom, tok jo. Foleg mikor reggel merevedesem van es az enyhe huzat simogatja :D. Ha egyedul vagyok akkor is szeretek meztelen jarkalni a lakasba, de csak nyaron mert telen megfagynek ( eleg gyenge nalunk a futes :() . Mikor atjon a haverom egyszer egyszer es egyedul vagyunk akkor is le szoktunk vetni mindent :) 15/F
2014. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyenkor nyári szünetben sokszor van hogy egyedül vagyok 8 óráig. Nagyon untam magamat és rohadt meleg volt. Egyszer kitaláltam hogy milyen kellemes lenne kicsit csupaszon töltenem az időmet addig sem fogok izzadni(jó döntés volt) azóta mint mindenki elmegy itthonról már veszem is le a nacit. Én nagyon szeretek izgató
2019. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamasz fiú voltam meg szokodt volt suliból haza értem minden le vettem boxert is, le ültem gép elé játszani tanulni le feküdni aludni előtte le fürödtem ágyba úgy feküdtem meztelen, az hogy székemre le ültem nem volt baj volt rajta páran arra ültem csupasz fenékkel.
2022. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!