Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki be tudja linkelni ezt...

Valaki be tudja linkelni ezt a videót?

Figyelt kérdés
Régebben láttam a facebookon egy olyan videót amin majdnem sírva fakadtam. Nos ez egy kivégzés volt. Körülbelül 7 ember térdelt egymás mellett, és pár ember hátulról tarkón lőtte az összeset. Nagyon megrendítő videó volt, ugyanis az elítélteknek lehetett látni hogy kiszakad a lövéstől az arcuk...ez után még szitává lőtték a holttestüket gépfegyverrel. Nekem az a véleményem, hogy ha még bűnözők is...ilyet nem érdemeltek volna. Ez egy ismerősömmel való beszélgetés során jutott eszembe, és neki is meg akarom mutatni. Ha esetleg valaki tudja miről beszélek kérem küldje el nekem a linket privátba. Amúgy a helyszín, olyan afrikai beütésű volt...szóval olyan területről...
2014. júl. 22. 23:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!