Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nehezebb/erősebb betont...

Ha nehezebb/erősebb betont szeretnék csinálni akkor helyettesíthetem a kavicsokat vassal?

Figyelt kérdés
Eddig sima betonból csináltam tárcsákat fekve nyomáshoz, tehát nekem az számít hogy minél nehezebb legyen, viszont ugyanakkora súlyhoz betonból 2x akkora kell mint vasból... ezért gondoltam arra hogy sóder helyett megpróbálom apróra vágott vasdarabokkal és homokkal.. így valamivel nehezebb lesz, mit gondoltok?

2014. júl. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyi erővel önthetnél vasat is, de a
2014. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...50kg-os cementeszsák nem elég? :D
2014. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a súly számít lökd tele ólommal...
2014. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 fémhulladékot felaprítani kicsit egyszerűbb mint vasat önteni, na meg ahhoz eszközeim sincsenek

#3 ez jó ötlet, kösz

2014. júl. 24. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem rakod egyszerűen vödörbe a fémet, aztán kész, de ha ólmot raksz vödörbe aztán alágyujtasz az úgyis beleolvad
2014. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért mert tárcsákat akarok csinálni, külömböző méretben/súlyban, hogy ha pl fekve-nyomok szériákban akkor tudjam fokozatosan emelni a súlyokat... persze meglehetne oldani úgy is hogy 2 vödröt rakok a rúd két végére és ki-be rakogatom a vashulladékot... na de melyik az egszerűbb szerinted?

Lehet hogy kell vele dolgozni egy kicsit de így legalább lesznek súlyaim...

Amolyan házi "konditermen" dolgozom, az állítható pad és a szerkezet ami tarja a rudakat már kész van : [link]

2014. júl. 24. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!