Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell egy képről úgy...

Hogy kell egy képről úgy kivágni egy személyt PNG típusú fájlként, hogy paintban egy számomra tetszőleges háttérbe beilleszhessem?

Figyelt kérdés
Photoshopot nem tudok, és nem is szeretnék használni.Aki nem érti: ki akarok egy képről vágni valakit.Úgy akarom kívágni, hogy ő megmaradjon, de a háttérből semmi sem.Paintba be szeretnék rakni egy másik hátteret.Ezután beillesztem azt a képet, ahol a háttér ki van vágva és csak a valaki van rajta háttér nélkül, és ezt egyszerűen a háttérre szeretném rakni.Valaki tudja hogy kell? Kérlek csak működő megoldásokat írjatok, mert már több programmal is próbáltam, és mentettem PNG formátumba, de soha-soha nem tűnt el a háttér mikor beillesztettem paintbe.Kérlek írjatok valami megoldást, már nagyon rég óta keresek valami ilyesmit. :(

2014. júl. 25. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Paint-be nincsen átlátszóság se rétegek, próbáld meg gimppel baromi egyszerű és ingyenes program
2014. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!