Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik a versem? 15/L

Tetszik a versem? 15/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem nagy dolog, nem is biztos hogy vers vagy mennyire helyes egyáltalán.Azért fogadjátok szeretettel:

Szerelmem


Kicsi szívem, kicsi szívem

gondolj amit akarsz,

amit velem tettél hihetetlen:

újra nevet egy arc!

Boldogságot hozol

törékeny életembe,

szívem csak dalol

érted egy egész este!

Minden kivirágzik,

ami meglapul bennem;

de valami hiànyzik:

és az te vagy, szerelmem!

Nem olvastad félre,

őszinte szó mind;

az én testem szíve

rád szeretve kacsint!

Elfeledni téged soha nem fog

történjék is bármi,

mert azt, aki szeretve mosolyog

nem lehet,csak szeretni!

Írta(m): Sophye



2014. júl. 26. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Tetszik, de én nem tenném fel egy ilyen oldalra, ahol bármikor ellophatják.
2014. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20%
Tetszik! Gyakorolj sokat, mert van hozzá tehetséged.
2014. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen iskolába járnak az előttem szólók, de ez nem vers, csak széttördelt sorok. Sem mondanivalója, sem szerkezete, sem nyelvezete nem éri el azt a szintet, amelyet én meg mernék mutatni másoknak is.
2014. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


13:44, mégcsak 15 éves, mégis milyen mondanivalója kell, hogy legyen? És bár nem olvastam el minden versét, csak ezt, így csak erre írtam, hogy tetszik, de jobban, szebben és ötletesebben fogalmaz, mint én, pedig nem most kezdtem az írást. Persze, ez csak az én szerény véleményem.


18/L

2014. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D az első 2-nek főkèppen :) A 3-nak tudom hogy van igazsàg abban amit írtàl...de mivel nem ez a "szakterületem", így ennyi telik ki belőlem...csak kíváncsi vagyok mások vélemènyére...még akkor is, ha az én 'versem' nem olyan profi mint a tied, ahogyan azt írtad! ;)
2014. júl. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!