Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A King Arthur 2 megjelent...

Dani99211 kérdése:

A King Arthur 2 megjelent magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Valami jó stratégiai játékot kerestem, bementem a boltba és megvettem a King Arthur 2 nevű játékot. A dobozára az volt írva hogy magyar nyelvű is, de nekem angol nyelven jött be a játék és a beállításoknál se találtam magyar nyelvre állítást. Nem azért, hogy nem lenne jó az angol nyelv, de ha már a dobozára az van írva hogy magyar nyelvű, akkor fura lenne, ha nem lehetne átállítani magyarra. Esetleg ha a játékon belül nem lehet, van hozzá magyarítás?

2014. júl. 26. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

azt mondták hogy lesz hozzá frissités ami be benne lesz a magyarositás de 2012 óta készül :)

tehát nincs benne magyar felirat nem is lesz

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4240262-k..


csak ezt találtam valamenyit leforditottak

[link]


a --> (pont) helyére rendes pontott irj :)

2014. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi értelme volt így ráírni a dobozra hogy magyar, még a kézikönyv is magyar nyelven íródott. :P
2014. júl. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!