Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek vagy inkább maradjak?

Menjek vagy inkább maradjak?

Figyelt kérdés
öt napos üdülést tervezett anya, a férjével és velem. viszont tegnap derült ki már a foglalás után, hogy én egy másik számomra ismeretlen lánnyal leszek egy szobában. természetesen nem akarok anyámékkal lenni egy szobában, az kizárt, viszont ez egy teljes agyrém számomra hogy egy ismeretlen lánnyal leszek egy szobában, emiatt vacilálok, elvileg üdülni megyek nem táborozni...

2014. júl. 26. 14:16
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Bár nem úgy tervezted, hogy majd ismerkedsz de ez attól még kellemes is lehet. Nap közben úgy is mindketten mentek ahova mentek este meg akár beszélgethettek is. Szóval nem leszel magányos. Megkérdezhetem hogy lehet ott olyan aki ismeretlen? Esetleg a férj gyereke?
2014. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, hanem mivel családok mennek, és a szobákban gondolom nem férnek el, vagy a létszám páratlanra esik, egyszemélyre meg nem adnak ki szobát ezért. meg mert ugye ez nem egy hotel :D de köszönöm a válaszod, igazad lehet :)
2014. júl. 26. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?? Ha igen, akkor meg örülnöd kellene, hogy ott van melletted egy lány. Nem kell tőle betojni, nem fog megenni úgy sem. Először kényelmetlen lesz az biztos, de már második nap biztos, hogy nem. Ha kedvetek tartja, akkor egy lepedőharcot is tarthattok, miegyebet. Ha lány vagy, akkor meg egy barátnővel több, mi az az egy barátnő még plusz-ba?!
2014. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lány vagyok.

köszi a válaszokat, megismertem őket mivel kiderült nem egy hanem két lánnyal kellett osztozkodnom a szobán. jó volt :)

2014. aug. 4. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!