Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha eleinte...

Mit csináljak, ha eleinte tetszett egy srác de már bunkonak és idiótának találom?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba es beszeltunk facen. Egyszer oda jott hozzam meg irt egy szivet. De en azert talalom ot egy picit furcsanak mert sokszor lannyal van. Es amikor volt egy lannyal akkor oda kiabalt nekem h van e 20 ventem. De semmi hallo meg semmi hogy vagy hanem h van e 20 centem. Es az nap elott beszeltunk faceb es ra irtam h:"Heyhoooo! Hogy vagy?

Erre o: jol. Es te?

En:en is jol.

O: orulok

Es ezt az orulokot nagyon forcsanak talalom vagy is hat nem forcsa hanem inkabb bunkos. Es az ota nem irtam neki. Azt tudni kell hogy nemetorszagban lakunk es nemetul beszelgetunk mert o nemet. Elore is koszonom a valaszokat:)


2014. júl. 26. 14:32
 1/1 anonim válasza:
Mit tudnál tenni? Ha bunkónak találod ne legyél belé szerelmes!
2014. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!