Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dögcédulában mi volt az...

Dögcédulában mi volt az eredeti 5 sor?

Figyelt kérdés

Nagyon sok oldalt átnyálaztam már és nagyon sok ilyen rendelhető oldalon is megnéztem ,de szinte mindenhol más írtak pl.az egyiken ezek voltak

1.név

2.születési dátum

3.ország

4.vércsoport

5.vallás

Szerintem ennek lehet köze a valósághoz,de ha valaki megtudná mondani ,hogy egy eredetin mi van nagyon meg köszönném.



2014. júl. 26. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

The U.S. Army first authorized identification tags in War Department General Order No. 204, dated December 20, 1906, which essentially prescribes the Kennedy identification tag:[citation needed]


An aluminum identification tag, the size of a silver half dollar and of suitable thickness, stamped with the name, rank, company, regiment, or corps of the wearer, will be worn by each officer and enlisted man of the Army

2014. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!