Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem találni...

Valaki segítene nekem találni olyan oldalt, ahol a Violetta 3. Évadának le van írva a tartalma?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 23:28
 1/5 anonim válasza:

Július 20-án kezdték el lejátszani Argentínában a Violetta 3-t, tehát még a spanyolok sem tudják, mi lesz benne, de vannak bennfentes infók Twitteren és Instagramon. Azokat nézd meg!

(@TiniStoessel)

2014. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!:) Annyit már biztosan tudni hogy Leon és Violetta együtt lesznek ,de nem lesznek együtt egy jó ideig (annyit elárultak róluk ,hogy ,,ugyan azt fogják érezni egymás iránt és a szakítás után amit régen ..rövidebben szeretni fogják egymást..) Nem tudni még biztosan hogy együtt lesznek -e. Jön egy új diák is 'Frenchie' aki szerelmes lesz Violettába ..mondanom sem kell hogy Leon nem igazán szimpatizál a fiúval. Marco és Fran szakítanak, Fran érezni kezd valamit Diego iránt (ennyit tudok Fran-rók,Marco-ról,és Diego-ról) Germannak új barátnője lesz ,nem más mint Ludmila anyja 'Priscilla' (Violetta és Ludmila jó barátokká válnak ,és Ludmila ,és Fede együtt lesznek) Naty és Maxi kapcsolata bizonytalan ..nem tudom miért. German és Angie gyütt lesznek a vége felé. Jön egy új tanár 'Milton' aki beleszeret Angie-be . Gregorio megváltozik ,de csak látszólag,indít egy rivális studiót ,és néhány volt diákján át is csábítja oda(Milton is csak látszólag rendes,megértő) Jön egy új lány is ,akinek a nevét nem tudom . Diegoval kapcsolatos szereplő..Ott dolgozik ahol Leon motorozott. A stúdió tanulói pedig korán sem olyanok mint régen , az összetartásuk,és a mások iránt való figyelem,elfogadás teljesen szétesik. ,,Együtt jobbak vagyunk " (a stúdió mottoja ,pedig értelmét veszti) Ennyit tudni az utolsó évadról ..és többet sajnos nem hiszem hogy elárulnak majd egyébként most tarthatnak a 6-7. rész forgatásánál ...sokal több romantika,szerelmi háromszög lesz benne mint az előző évadokban ! :) Ezek még nem 100%-kos infók..
2014. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sok jo infó van benne de az téves hogy most forgatnak mert már elkezdték leadni julius 20-án
2014. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocso nem jol irtam az elobb mert 28-an kezdtek leadni
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2014. okt. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!