Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok légyszi 4 színt,...

Mondjatok légyszi 4 színt, amiket nagyon szerettek, és összeillenek! (? )

Figyelt kérdés
Képet is küldhettek, meg máshogy is megmutathatjátok, csak az nem lenne olyan jó, ha pl. piros, kék, sárga, barna. Mert akkor nem tudom, hogy milyen piros, kék, sárga, barna. Tehát egy kicsit részletesebben, ha lehet! Minél több variációt kérek!

2014. júl. 27. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Minnél több szín annál nehezebb jól kinéző kombinációt összehozni. 4 az már soknak számít és nehéz jókat választani.
2014. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez volt az én gondom is… :( Ezért kértem itt segítséget.
2014. júl. 27. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Éredemes komplementer színeket választani. Továbbá mehet melléjük a fekete, az mindenhez illik. :)
2014. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kôszönöm! A fekete jó ötlet! De milyenek azok a komplementor színek?
2014. júl. 27. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Komplementer színek a színkörben egymással szemben állnak. Nagyon ütősek tudnak lenni egymás mellett, mert kiemelik egymást, de zavaróan vibrálhatnak is.

Ha a feketét, két szembenálló színt választasz, akkor a negyedik színnek olyat választanék, ami a két szembenálló szín közül valamelyik mellett van, tehát nem tér el sokban tőle.

2014. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm! Kipróbálom. (És ment a zöld kéz. :) )
2014. júl. 27. 15:27
 7/7 anonim válasza:
Világoskék,mentazöld,halványrózsaszín,nagyonvilágos lila
2014. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!