Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjátok el erről a helyzetrő...

Mondjátok el erről a helyzetről a véleményeteket kérlek?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy nem olyan rég megismertem egy lányt, akivel hamar közös nevezőre jutottunk. A lány szeret engem, és én is őt.Viszont van egy kis bökkenő..Fiatal kora ellenére, elég kurv*s a viselkedése, "rengetegen" dugt*k meg, amit én személy szerint nem találom elfogadhatónak, az életkora miatt ( 15 ). Mit ajánlotok ismeretlenként? El akarom felejteni, de egyszerűen nem tudom, ha nem beszélünk teljesen depressziósak a napjaim, annak ellenére, hogy belül kifejezetten stabilnak és erősnek tartom magam.Soha senki nem érte el ezt nálam.Egy tipikus tanács " dugd meg és szard le ".- Igen, ez egy elgondolkodtató dolog, viszont abból az okból, hogy szeretem, nem tudok neki ártani. egyszerűen képtelen vagyok, annak ellenére hogy "megérdemelné". El akarom felejteni, de nem tudom. Mit ajánlotok ? Hogy felejtsem el? Mit kezdjek a helyzettel? Kérlek normális válaszokat írjatok, hatalmas krízis helyzetben vagyok, és képtelen vagyok ésszerű, reális gondolkodásmódra, hisz ahogy tartja a mondás..." a szerelem megbolondít " :)
2014. júl. 4. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát először jó lenne tudni hogy te hány éves vagy és mi az hogy rengetegen dugtá*k meg.

Másodszor ha elvette az eszed minek szórakozol? Beszéld meg vele a helyzetet. Ha annyi a probléma hogy kurv*san viselkedik akkor lényegében nincsen gond. Vagy eleve megváltozik a kapcsolatban ha összejöttök vagy megkéred hogy ugyanmár ne rázza a seggét idegen pasiknak. Amennyiben nem teljesíti és esetleg félre is lép dobod. Ő vagy tanul belőle vagy nem te viszont nem fogsz a mi lett volna ha... kérdésen rágódni. És tekintve hogy így is szenvedsz veszteni valód nem igen van.

2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 R. Balboa válasza:
Szerintem, ha szereted beszéld ki vele az egészet őszintén. Utána megkönnyebülsz, könnyebb lesz elfelejteni. Egyébként kár ezzel foglalkozni, ha előtted történt teljesen mindegy mi volt, hogy volt.
2015. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 R. Balboa válasza:
folyt. Nem tudhatod miért tette, miért viselkedett így. Én gyanítom nen az élvezet miatt. 15 évesen nem gondolom, hogy a sok partner mellett volt igazán jó szexuális élménye, ha csak veled nem. Szóval beszélni ez a lényeg.
2015. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!