Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Festészet-művészet. Graffitis...

Anett** kérdése:

Festészet-művészet. Graffitis festészet hogyan?

Figyelt kérdés
ha graffitiről van szó, mindenkinek a falfirkás művészt avagy utcarongálás jut eszébe. De szokott lenni rendezvényeken, fesztiválokon, vagy csak egyszerűen az utcán lévő festők, akik ilyen festékszórós festékkel dolgoznak es gyönyörű tájképeket tudnak készíteni. A kérdésem az lenne, hogy mivel megkérdeztem egy ezzel foglalkozó férfit hogy honnan tanulta, azt mindta hogy netről. Tehát tudtok e olyan oldalakat linkelni ahol vannak ilyenek, ahol technikák vannak leírva, esetleg levideózva? Avagy hol van ilyen bolt ahol meg lehet venni ehhez kellő eszközöket? Lehetőleg Szegeden. Előre köszi!! Nagyon fontos lenne!!

2014. júl. 27. 14:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Es tudjátok e hogy mi a festék neve, és mi a neve ennek a ''papírra graffitivel' módszernek?
2014. júl. 27. 14:40
 2/2 anonim válasza:
Szia! Youtube- Paint spray art, itt sok ilyet fogsz találni és a technikákat is ellesheted. Sokszor használnak sablonokat, léceket, vonalzókat, újságpapírt, kerek tárgyakat. ha érdekel még valami szólj privibe nyugodtan, én próbáltam már :).
2014. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!