Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná a Homestuc...

Valaki elmagyarázná a Homestuck történetét?

Figyelt kérdés
Az angol tudásom sajna olyan, hogy nincs, magyar portálokon meg csak nagyon nagyon nagyon kevés infót találtam. Azt kérném, hogy valaki írjon nekem egy kis(vagy inkább nagy)regényt, a sztoriról, hogy, ki, mit, hogy, merre, mikor, miért.

2014. júl. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami lényegre törőbb válasz?><
2014. júl. 28. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
lényegre törőbb ?! :)
2014. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, kb. egy órát szenvedtem azzal az izével és a srác még mindig az apjával vitázott... a tesóm is elkezdte, ő már több mint másfél órája tolja, és ő se jutott még sehova :/ Csak valaki mondja el, egyenesen, lényegre törően, hogy mi ez az egész, és ha lehet, válaszoljon még a további kérdéseimre. :D
2014. júl. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!