Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldást...

Hogyan lehetne megoldást találni a dolgozol vagy élsz problematikájára?

Figyelt kérdés

Szal azon méláztam, hogy amikor nem dolgozol akkor van időd mindenre viszont nincs pénzed arra, hogy szórakozz, vásárolj, nyaralj stb.

Ha dolgozol van pénzed viszont nincs időd élni; állandóan csak dolgozol a szabi kevés.

Egyik sem jó!

Mi lenne a jó?? A jó az lenne ha időm is lenne meg pénzem is!

Én már jártam mindkét cipőben de az utolsóban ami az álmom abban még nem!


Lottózom de még nem nyertem. Esetleg passzív jövedelem kéne ami fialtatja a pénzem.

Ez utóbbi talán a pénzügy kérdésbe való de nem találtam jobb kategóriát így ide tettem.

Ti, hogy kezelitek ezt a kérdést??



#pénzkeresés #passzív jövedelem #munkanélküli pénzkereset
2014. júl. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a variáció van nálam hogy dolgozom és élek. Ennyi
2014. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dolgozok 10-15 évig, majd utána a pénz dolgozik helyettem.


amúgy a 2 összeegyeztethető, csak egyikkel se kell túlzásba esni.

2014. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha az „idődet eladod pénzért” sémájában vagyunk, nem is lehet más az eredmény, mint az idő és/vagy pénzhiány. Az alkalmazotti lét csapdája ez, s nem is egykönnyű belőle kikeveredni. De lehetséges. A pénzkeresés más formáival is meg kell ismerkedned, mint pl. a vállalkozás, befektetés, s a pénztermelésnek azok a módszerei, ahol lényegében nem a pénzért dolgozol, hanem egy eszközt építesz fel, ami működni fog akkor is, ha nem dolgozol aktívan; vagy az, amikor a pénz dolgozik neked. Amiket passzív jövedelmeknek nevezünk. De ezek nem mindenkinek valók. Ha nem vagy képes ideig-óráig ingyen dolgozni, önmagad képezni és folytatni az adódó kudarcok után, jobb, ha megbarátkozol azzal, ami van. Rengeteg könyv és weboldal is foglalkozik ezzel a témával, ha érdekel, írj privátban.
2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem vmi olyan "vállalkozás" érdekelne amivel nem kell sokat vergődni hanem "megy magától".
2014. júl. 28. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyet keres, ezért ugrálnak bele piramisjátékokba egyesek.
2014. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amelyik vállalkozás "megy magától" azt valaki már felépítette és bizony vergődött vele. Ha pedig csak az öledbe pottyanna egy ilyen, tehát nem te hoztad létre, hogyan tudnád működtetni? Szóval elég lehetetlen, amire vágysz. Vállalkozást birtokolni anélkül, hogy magam vállalkozóvá válnék, nem nagyon megy.


S igen, sokan ezért esnek bele különféle csapdákba, mint a piramisjáték. Ezt viszont meg kell különböztetni az korrekt mlm-üzlettől, mert van ilyen, s ez éppen egy jó lehetőség lehet arra, hogy valaki megtanulja, mit jelent vállalkozónak lenni. De ugyanilyen tévút pl. a szerencsejáték is, s minden olyan séma, ahol azt ígérik, hogy a semmiért kapsz valamit.

2014. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!