Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden egyre drágább, a...

Minden egyre drágább, a fizetés meg egyre kevesebb, mi lesz így az országgal, az emberekkel?

Figyelt kérdés

most néztem a "naplót" és mutatták h pl Ukrajnában 150ft-al olcsóbb a benzin, Ausztriában meg 60ft-al ,és hogy a külföldiek mondják,h mennyire drága minden.

most komolyan, havi 60-70-80 ezer ft-os fizetéssel h tud megélni akárki is NORMÁLIS körülmények között?pláne,ha családja is van.


mi lesz így a jövőben?

lassan 1000ft lesz 1kg kenyér?

amúgy a környezetünkben,egyre több középrétegű család megy tönkre.nagy a feszültség,minden a pénz körül forog,ennek hatására mindenki begolyózik,meghülyül ,több a válás, a veszekedés, a rablás, a haláleset.

most komolyan MI LESZ A JÖVŐJE ENNEK AZ ORSZÁGNAK???


MIKOR fog végre változni valami is?MIKOR?MIKOR?MIKOR?MIKOR?



asszem most elkezdek tanulni,mivel féltem a jövőmet,h nem lesz megélhetésem ,munkám stb.


2010. jan. 10. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos már a tanulással sem mész sokra. Vannak csövesek az aluljárókban, akiknek ott fityeg a diploma a szatyrukban.

Egyébként ez valóban elkeserítő. Nekem három hónapig nem volt munkáp a fővárosban és 150 000 Ft-ból éltünk ketten, amiből a rezsi 110 000 ft körül mozgott mindig albérlettel együtt. Nem volt könnyű, de nem kell elkeseredni. És a legfontosabb, mi nem hagyjuk a párommal, hogy az anyagi gondjaink közénk álljanak. Sok kapcsolat emiatt megy tönkre.

Ezt az országot meg fel fogja zabálni az Unió és beleszarik a közepébe. Nem szívesen mondom ezt, mert szeretem a hazámat, de sajnos ez a tény. Undorító helyzet van.

2010. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!