Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha azt álmodom...

Mit jelent, ha azt álmodom hogy meghaltam?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon élethű volt,egyik legélethűbb álmom. Volt egy nagy robbanás és probáltam elfutni elole és mikozben futottam rendesen éreztem a meleget a hátamban ahogy kozeleg. Majd sotétség, kellemetlen érzés járta át a testem az oldalban pedig bizsergést éreztem. Mindez pár másodperc alatt ment végbe :D nagyon durva volt és mivel hiszem hogy az álmok jelentenek valamit érdekel ez mit is jelenthet :)

2014. júl. 29. 01:38
 1/1 anonim válasza:
Igazabol az almok sokak szerinte jelent valamit..ha ilyen elethu volt...akkor nemtudom:( de en nem hiszek az almokban! Tegnap azt almodtam h jarok Chaning Tatummal...biztos olyan filmet neztel vagy olvastal rola es az agyad erre koncentralt.:)) en ezt tudom elkepzelni
2014. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!