Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó lenne azt gondolni, hogy...

Jó lenne azt gondolni, hogy meghalok, pusztán gondolattal megölni magamat csak az a gond, hogy ha sikerül, akkor hogyan tudom ellenőrizni, hogy valóban meghaltam-e?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
?? Gondolni gondolhatsz arra,hogy meghalsz,de előbb utóbb úgyis rájössz hogy csak gondoltad:D pl: éhes vagy,be kell fizetni a villanyszámlát stb:)
2014. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, értetted akkor.


Nem úgy ölni meg magát az embernek mint "hagyományosan" , hogy valamit tesz fizikailag magával , hanem pusztán a gondolat erejével. ( rákoncentrálva )

Namost vegyük azt hogy sikerül. De hogyan tudom ellenőrizni? Ha egyszer már meghaltam?

2014. ápr. 30. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolati úton nem tudod megölni magad. Ez bizonyíték arra, hogy TE aki mindezt gondolod, csak egy szoftver vagy ami az agyadban fut. Éppen ezért kár lenne az egész testről lemondani, elég csak a szoftver lecserélni, és a test máris boldogabban tud élni.
2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha le tudod ellenőrizni nem haltál meg, ha nem tudod, akkor meghaltál. Egyébként én ugyanezt egy piros gomb formájában képzeltem el, és rájöttem, hogy azért nincs ilyen, mert az emberek túl nagy részének van olyan időszaka, amikor kinyírná magát, ami evolúciós léptékkel mérve a faj kihalásához vezetne, ezért pont az ellenkezője van a piros gombnak, haláltól való ösztönösen kódolt félelem és rettegés, reflexek, amik automatikusan az életet védik. A menstruáció meg azért fáj és jön vissza rendszeresen, mert így emlékeztet a természet, hogy ideje szülni, ami megint evolúciós előny ad, ha meg valaki beadja a derekát, akkor megkapja a jutalmát, a menstruáció mentességet és a társadalmi hátba veregetést. Csak, hogy a kérdésedre válaszoljak.
2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!